Hüseyin Akçar

Tüm Makaleleri

Hüseyin Akçar

Zengin Çocuğun Siyaseti

İYİ PARTİ’den istifa edenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Her gün yeni bir istifa haberi alıyoruz. Yok artık, o da istifa etmez diyoruz. Ama bir bakmışız istifa etmiş.

Şehrimizin Yeni 'Volkan Doğan'ı

AKP Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan'ın 2019 yerel seçimlerinde nasıl bir seçim kampanyası yürüttüğünü herkes anımsar.

Siyaseti “iş” olarak yapan Hatipoğlu’nun planı

Siyasi arenaya hızlı giren Hatipoğlu, kısacık siyasi yaşamına bir sürü olayı sıkıştırmayı başardı. Tebrik ediyoruz.

Hikmet Çelik, her çağrılan yere gidiyor mu?

Hikmet Çelik, Eskişehir Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü..Yani devlet memuru.Eskişehir Valiliği’ne bağlı, şehirdeki çevre şehircilik ve iklim değişikliği konularında yetkili müdürlüğün...

İYİ Parti’nin tek derdi CHP

28 Mayıs’ta biten Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinin ardından kamuoyu, büyük bir üslup sorunuyla karşı karşıya kaldı.

Eleştiri kabul edebilen bir İl Başkanı aranıyor!

Eleştiri, kişinin doğru ve yanlışlarını anlatmak amacıyla yapılır. Faydası da vardır. Eğer olumlu bir eleştiriyse karşımızdaki onur duyar, mutlu olur.

Büyükşehir Meclisini ‘Şova’ Dönüştüren Akp’liler?

Büyükşehir Belediyesi Meclisi, kanunen her ayın ikinci haftası toplanır. Gündemi doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştirir.

Süleyman Reyhan’nın kafası karışmış!

CHP Eskişehir Mv. Sn. Jale Nur Süllü’nün Eskişehir’de kangren haline gelmiş ve insanları çıldırtan “ÇEVREYOLU” çıkışına AKP İl Başkanından ışık hızıyla bir cevap geldi.

Sempozyuma ‘Gelemeyen’ İl Başkanı mı olur?

Tepebaşı Belediyesi’nin festivallere ve sempozyumlara profesyonel bakış açısını ortaya koyan bir iş; Pişmiş Toprak Sempozyumu. Tepebaşı Belediyesi için rahatlıkla festivaller belediyesi diyebiliriz. Ç...

Adli Yıla Girerken “Beylik” Laflar

2023 - 2024 Adli Yılı, 01 Eylül itibariyle başladı.