Anadolu Üniversitesi'nden Es Es'e 1000 fidan

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal ve Sağlık Spor Kültür Daire Başkanı Galip Özsarı Eskişehirspor'un başlatmış olduğu 'Eskişehirspor Hatıra Ormanı' için 1000 adet fidan bağışında bulundular.

Eskişehirspor 03.03.2021, 12:55
Anadolu Üniversitesi'nden Es Es'e 1000 fidan
banner11

Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde Kulüp Başkanı Mustafa Akgören, Başkan Vekili Fatih Sezer, Başkan Yardımcı Fatih Baturaygil ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal kampanya için desteğini ileterek “Orman Bölge Müdürlüğümüz ve Eskişehirsporumuz arasında imzalanan bu anlamlı iş birliği hem Eskişehir’imize hem Eskişehirsporumuza nefes olacak. Bir Eskişehirli olarak bu projeye destek olmak benim için gurur verici. Ben de Eskişehirspor taraftarı, Eskişehirspor sevdalısı Fuat Erdal olarak 1.000 fidan bağışı ile katkıda bulunarak tüm Eskişehir sevdalılarını, Eskişehir’e ve Eskişehirsporumuza nefes olmaya davet ediyorum”açıklamalarında bulundu.

Rektör Erdal ayrıca, “Bir Anadolu Kulübü  olarak  Türkiye  futbol  tarihine  adını  altın  harflerle  yazdıran Eskişehirsporumuz her Eskişehirli gibi benim için de bir futbol takımı olmaktan hep daha fazlası olmuştur. 1965 yılından beri Eskişehir, hiçbir zaman Eskişehirspor’dan ayrı düşünülmemiştir. Tüm Türkiye’nin bildiği gibi Eskişehirlilerin ve Eskişehir ile bir bağı olan herkesin gönlünde sadece Eskişehirspor sevdası vardır. Benim için de Eskişehir demek aynı zamanda Eskişehirspor demektir. Bilindiği gibi ÜniESES, Üniversiteler bünyesinde resmi olarak  faaliyet  gösteren  ilk öğrenci topluluğu olarak Anadolu Üniversitesi bünyesinde kurulmuştur ancak bugün ben Anadolu Üniversitesi Rektörü Fuat Erdal olarak değil, Eskişehir’in evladı, Eskişehirspor taraftarı Fuat Erdal olarak buradayım” dedi.

Kulüp Başkanı Mustafa Akgören ise desteklerinden dolayı Erdal’a ve tüm Anadolu Üniversitesi’nde teşekkürlerini ileterek, hatıra ormanımız için şehrimizin her kesiminden desteklerini beklediklerini ifade etti.

Yorumlar (2)
SELÇUK 1 ay önce
MERHABA, HATIRA ORMANI YERİNE FİDANLAR BİZE VERİLSE, BİZ FİDANLARI DİLEDİĞİMİZ YERLERE (KABRİSTAN - KENDİ MAHALLEMİZ SOKAKLARIMIZ - ÇORAK KIRAÇ ALANLAR VS.) EKSEK OLMAZ MI? SAYFA ÇOK KISA SÜREDE UPDATE OLUYOR. BU SPRUNA ÇÖZÜM BULMANIZI RİCA EDERİM. YOKSA HİÇ KİMSE BURAYA MESAJ YAZMAK İSTEMEZ
Hamdi Arpaci 1 ay önce
Ben fidan parasını hangi hesap numarasina yatira bilirim.
hafif kar yağışlı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@