TOKİ'den Eskişehir dahil 33 ilde akıl almaz fırsat: KDV'siz arsa satışı başlıyor TOKİ'den Eskişehir dahil 33 ilde akıl almaz fırsat: KDV'siz arsa satışı başlıyor

HERKES YORUM YAPIYOR 
"Polatlı maçının sonunda yaşanılanlarla alakalı açıklama yapma durumunda kaldım çünkü bilen,bilmeyen olan olmayan herkes bir yorum yapıyor.

GENEL KURUL KARARI ALDIK 
Ereğli maçı sonrası taraftarlarımızın “Yönetim İstifa” diyerek bağırmalarından sonra,maç sonrası acil toplanarak daha maçın üstünden 24 saat bile geçmeden “GENEL KURUL” kararı aldık ve sonrasında ismi adaylık için geçen kongre üyelerimizi arayarak isterseniz hiç kongreyi beklemeyin halen devam eden bir şansımız var şimdiden devredebiliriz diyerek kulübümüzün önünü açalım diyerek iyi niyet gösterdik.

SÜRE İSTEDİLER 
Sonrasında bizlere Haziran ayında kongrenin daha uygun olacağını hazırlanmaları için sürenin olması gerektiğini söylediler.
Bizlerde sevdamız Eskişehirspor kalan maçlarda sahip çıkma adına kongre tarihini ileri bir tarihe erteledik.

TEPKİMİZ KÜFÜR EDENLERE 
Polatlı maçında tepkimiz Yönetim İstifa seslerine değil,loca alarak kulübümüze kötü gününde yardım eden loca sahiplerine ailelerinin yanında ana avrat küfür edenlere,bizim tepkimiz Yönetim İstifa diyenlere değil çocuklarıyla eşleriyle maça gelen  yönetim kurulumuz ve benim bulunduğum locaya ağıza alınmayacak küfür edenlere.

UĞRAŞTIK OLMADI 
Herkes gibi bizlerde çok gergindik aylardır gece gündüz uğraştık.
Yıllardan bu yana camiamızın çok özlediği şampiyonluk bestelerini tribünde omuz omuza söylemek için çok uğraştık olmadı…

SERZENİŞTE BULUNDUK 
Zamanında birçok Eskişehir’in değerlerine,iş adamlarına,siyasilerine küfürler edildi.
Genel kurul kararı almış yönetim kurulu Yönetim İstifa denilmesine zaten tepki vermez sadece sizlerde genel kurula gelin,kongre üyesi olun, taşın altına sizlerde elinizi sokun diye serzenişte bulundum.

BAŞKAN BULMAKTA ZORLANIRIZ 
Küfür olayına tribünde bir çok taraftarlarımızda tepki gösterdi.
Küfür olayı gerçekten başka bir boyuta geçer biz taraftarlar olarak kötü günde Eskişehirspor’a destek olan,sponsor olan,loca alan,reklam alan kişilere küfür edersek,önümüzdeki dönemlerde kimse kulübümüze destek olmak istemez,yönetici ve başkan bulmakta zorlanırız.

HAKLARINI HELAL ETSİNLER 
Yönetim daha ne yapsın elinden gelen herşeyi yaptılar diyen;
Küfür etmeden bizleri eleştiren ve tepki gösteren;
Bu hafta çağrı yaparak bu maçta bizi yalnız bırakmayan;
90 dakika hiç susmayan destek veren;
KÖTÜ GÜN DOSTU CEFAKAR TARAFTARIMIZDAN ONLARI ÜZDÜĞÜMÜZ İÇİN ÖZÜR DİLERİZ.
GERGİNLİK ANINDA KALPLERİNİ KIRDIĞIMIZ TARAFTARIMIZ VARSA HAKLARINI HELAL ETSİNLER."

Kaynak: Murat Dağtekin