Osman Taş alacaklarını bağışladı

Eskişehirspor eski başkanlarından Osman Taş alacaklarından vazgeçti. Taş, ayrıca Esstore ve marka isim haklarını kulübe iade etti.

Eskişehirspor 07.10.2021, 14:32
Osman Taş alacaklarını bağışladı
banner11

Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde Başkan Mehmet Şimşek ile basın toplantısı düzenleyen Osman Taş alacaklarından vazgeçtiğini ve isim haklarını kulübe iade ettiğini söyledi.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

"Kulübümüz eski başkanlarından Sayın Osman Taş, kulübümüzle yapmış olduğu protokol neticesinde; kulübümüzde başkanlık yapmış olduğu dönemden kalan şahsına 2.176.908,21 TL borç ve şirketine 501.349,54 TL borç olmak üzere toplam 2.678.257,75 TL alacak haklarından feragat etmiş, markalarımızın kullanım hakkına ilişkin kendisine ait bulunan Esstore mağazalarındaki tüm hakları Eskişehirsporumuza devretmiş ve Ediz Bahtiyaroğlu’nun ailesine alınan ev için geri ödeme haklarından vazgeçerek kulübümüze yaklaşık 4.000.000 TL bağışta bulunmuştur. Sayın Osman Taş, ayrıca Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Esstore mağazasında hali hazırda bulunan tüm malzemeyi de altyapımızın ihtiyaçları doğrultusunda kullanılması adına genç oyuncularımıza bağışlamıştır.
Eski başkanımıza, yönetim kurulumuza duymuş olduğu güven ve kulübümüze vermiş olduğu büyük destek için teşekkür ediyoruz.
Bu vesileyle; kulübümüzde görev yapmış tüm yöneticilerimizi ve şehrimizi yeniden “BİZ” olmaya ve kulübümüzü yeniden ayağa kaldırmak için birlik olmaya davet ediyoruz.
Saygılarımızla. Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mehmet Şimşek ve Yönetim Kurulu"

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@