Sanayi ve kentin bağları güçlü olmalı

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB)  Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Eskişehir 01.06.2018, 15:53
Sanayi ve kentin bağları güçlü olmalı
banner11
Başkan Ataç’a ziyaretinde Tepebaşı Belediye Meclisi üyeleri de eşlik ederken, Ataç ve Küpeli şehir meseleleri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Buluşma sonrası bir açıklamada bulunan Başkan Ataç, “Kent ile Organize Sanayi Bölgesi’nin arasındaki bağların her zaman çok güçlü olması gerekir. Her ne kadar farklı noktalarda olsa da iki bölge bir bütünlük içinde. Biz de bugün sevgili Nadir Başkan ve arkadaşlarını ziyaret ettik, çalışmalarında başarılar diledik. Tepebaşı Belediyesi olarak bize düşen bir görev olması durumunda hazır olduğumuzu ifade ettik. Sanayiyi ve kenti birlikte yönetiyoruz, birbirimize katkıda bulunmak çok memnun edici olacaktır” şeklinde konuştu.
EOSB  Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ise ziyaretten ötürü memnuniyet duyduğunu belirterek, “Ahmet Başkanımız ziyareti ile bizi fevkalade mutlu etti. Bundan önceki dönemlerde olmayan iş birlikteliğinin bundan sonra olması için tüm şartlar oluştu. Başkanımıza tekrar teşekkür ediyoruz. Tepebaşı bölgemiz ve şehrimizin diğer bölgeleri ile geçmişte olmayan görüntüleri, sıcaklığı inşallah bundan sonra göreceğiz” ifadelerini kullandı.
Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
Yorumlar (0)
12°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@