Odunpazarı'nda sandık güvenliği eğitimi

CHP Odunpazarı’nın Sandık Güvenliği Bilgilendirme Toplantısı’nı gerçekleştirdi.

Eskişehir 20.06.2018, 11:49
Odunpazarı'nda sandık güvenliği eğitimi
banner11

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala CHP Odunpazarı İlçe Başkanlığı da seçim hazırlıklarının sonuna yaklaştı. Erken seçim kararının alındığı ilk günden itibaren sahalarda ve arka planda çalışmaya devam eden İlçe Başkanlığı son olarak İl ve İlçe Eğitim Koordinasyon ekipleri ile birlikte Odunpazarı Bölgesi’nin Sandık Görevlilerine ve Müşahitlerine verdiği Sandık Güvenliği Eğitimlerini tamamladı.

Bir miting havasında geçen Sandık Güvenliği Bilgilendirme Toplantısı İl Başkanı Rabia Akman, Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehir Milletvekili Adayları Utku Çakırözer, Metin Tomsuk ve Engin Çakmak, Ankara Milletvekili Adayı Umut Akdoğan’ın katılımı ile gerçekleşti. Toplantının bir bölümüne canlı yayınla CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel bağlandı.

Odunpazarı’nda en az %60 oy alacağız

Toplantıda yaptığı konuşmada Sandık Görevlilerine ve Müşahitlere “24 Haziran’ın gerçek kahramanları” olarak seslenen Sallarel, “Karşımızda bitmiş, tükenmiş ve artık yeni bir şeyler söyleyemeyen, politika üretemeyen bir parti var. Yalanı kendine kılavuz edinmiş bir anlayış, hiç çekinmeden sandık hilesi de yapmaya kalkacaktır. Bizler çok ama çok dikkatli olup Odunpazarı’na yakışır bir şekilde vatandaşlarımızın oylarına sahip çıkacağız ve hile yapmalarına müsaade etmeyeceğiz. Buradan hedefimizi açıklıyorum; Odunpazarı’nda en az %60 oy alacağız.“ diyerek,  seçim günü yapılması gerekenleri vurguladı.  Sözlerine bu sürece kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı partililere teşekkür ederek devam eden Sallarel “Sizlerden güç alıyoruz, sizlerin destekleri ile başaracağız. Yalnız olmadığımızı bir an olsun aklımızdan çıkarmayacağız.” dedi.

Toplantı katılımcılara verilen yemekle son buldu.

Yorumlar (0)
16°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@