Eti'den Özel Gürlife Hastanesi'ne teşekkür

Eti Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Firuzhan Kanatlı, geçtiğimiz haftalarda pozitif çıkan Kovid-19 testi sonrası tedavi sürecinde sağlık hizmeti aldığı Eskişehir Özel Gürlife Hastanesine yayınladığı bir mesajla teşekkür etti.

Eskişehir 10.11.2020, 12:03
Eti'den Özel Gürlife Hastanesi'ne teşekkür
banner11

Kanatlı, mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Covid-19 tedavi sürecinde benimle yakından ilgilenen Eskişehir Özel Gürlife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı M.Tayfun Özkaya’ya, Yönetim Kurulu Üyesi M.Orhan Yazman’a, Başhekim ve Medikal Direktör Dr. Ali Özdemir’e, İdari Direktör Niyazi Özçelik’e, Kurumsal Pazarlama temsilcisi Ayşe Kurum’a, Sağlık personeli Emirhan Korkmaz, Ecem Nur Altınöz, Gökhan Yavuz, Hatice Gediz, Beyzanur Özkan ve Tülay Güney’e, Labaratuvar personelleri Kevser Oktar ve Esin Özkırcak’a, Radyoloji teknisyeni Erkan Sürücüye, Radyoloji Uzmanları Dr. Ahmet Uysal ve Barış Koçak’a ve ayrıca yakın ilgisini her daim yanımda hissettiğim değerli dostum, kardeşim Doç.Dr.Oğuz Çilingir’e, beni arayarak ve mesaj göndererek şifa temennilerini dile getiren tüm yakınlarıma ve dostlarıma en içten teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım.

Sağlığıma kavuşmamı nasip eden Yüce Allah’a şükrederek hastanelerde ve evlerinde tedavi gören tüm insanlara acil şifalar dilerim."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@