Ektaş: Demokrasi şölenine halkımızı davet ediyoruz

Pazar günü saat 10.30’da Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezinde yapılacak olan İYİ Parti İl Kongresi öncesinde basının karşısına çıkan İl Başkanı Mehmet Ektaş, Eskişehirlileri kongreye davet etti.

Eskişehir 03.07.2020, 15:07
Ektaş: Demokrasi şölenine halkımızı davet ediyoruz

İYİ Parti’nin iktidar olma yolunda sağlam adımlarla ilerlediğini, ifade eden Ektaş şunları söyledi:

"İYİ Parti, Kuruluşundan sadece sekiz ay sonra; seçimlere girmesini engellemek amacıyla yapılan ve hiçbir devlet yardımı almadan katıldığı ultra erken seçimde, değerli halkımızın teveccühüyle, Türk siyasi tarihimizin en büyük başarı hikayelerinden birini yazmış, anti demokratik %10 seçim barajını, baskıları, engellemeleri,  bariyerleri yıkarak meclise girmiştir.

İYİ Parti, Türk Siyasetinde tüm dengeleri değiştirmiş, siyasetin merkezinde halkımızın özlem duyduğu çekim gücünü  oluşturmuştur. İYİ Partinin siyaset sahnesinde yer almasıyla, AK Parti ilk defa meclis salt çoğunluğunu kaybetmiş, yerel seçimlerde Ülkemizin kalbi ve can damarları olan tüm Büyükşehirler Millet İttifakı Belediye Başkanlarıyla tanışmıştır.

İnsanımızın; gözlerinde ışık, dudaklarında tebessüm, sesinde neşeyle ve gelecek kaygısı olmadan yaşamak hakkı vardır.

İlke ve değerlerimiz ışığında, Milletimize hizmet etmek, Ülkemizi refah ve mutluluk Devleti haline getirmek idealimizdir.  Bunu gerçekleştirmek için iktidar olmamız gerektiğini biliyoruz. Önümüzde çetin bir yol var. Olanaksız olarak ifade edilen onca işi başardık, iktidar olmayı da başaracağız. Bunun için tek bir şeye ihtiyacımız olduğunu biliyoruz çalışmak. Azim ve kararlılıkla çalışıyoruz.

Bu hafta sonu Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Sanat Ve Kongre Merkezinde Pazar Günü 2. Olağan İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. Kongremiz saat 10:30’da başlayacak. İYİ Parti İktidarına giden yol taşlarını döşeyecek olan demokrasi şölenine halkımızı davet ediyoruz.  Saygıdeğer Halkımızı yanımızda görmek bizleri onurlandıracaktır"

Yorumlar (0)
29°
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@