İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı Emine Edizgil, “15 Ocak akşamından itibaren seçilen seçilmeyen tüm İYİ’lerle hep beraber sahada olacağız” dedi.

Haber Merkezi

Edizgil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda partisinin kongre sürecine girdiğini anımsatarak, “Kimilerince garip karşılansa da demokrasiyi önce partimizde yaşatan bu girişim başta parti tabanımız olmak üzere pek çok kesimden takdir görmüştür” dedi.
Olumsuz paylaşımlar oldu
Kongre yarışlarının, Eskişehir ve ilçelerinde heyecan ve hareketliliğe yol açtığını ifade eden Edizgil, şunları kayedtti: “Bu süreçte sosyal medyaya yansıyan bazı olumsuz açıklama ve paylaşımlar oldu. Bunların çoğu asılsız olsa da ben yine de demokrasinin gereği olarak görüyorum. İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı olarak sürecimize, birlikteliğimize zarar vermeyen, eleştiri ve edep sınırları sınırlarını aşmayan tüm açıklamaları ve herkesi hoş karşılıyor, kucaklamaya devam ediyorum. Günün sonunda herkes İYİ Partili, hepimizin hedefi ortak.”
Birlik ve beraberlik içinde...
İlçe kongrelerinin geride kaldığını kaydeden Edizgil, şöyle devam etti: “Seçilen tüm arkadaşlarıma başırılar diliyorum. Önümüzde benim de aday olduğum il kongremiz var. Adaylığını açıklayan diğer arkadaşlarımızla bu süreci de birlik ve beraberlik içinde tamamlayacağız. Kazanan şehrimiz, ülkemiz ve İYİ Parti’miz olacak. Kimsenin şüphesi olmasın memleketimizi hep birlikte İYİ günlere kavuşturacağız.”
Hep beraber sahada olacağız
İl Başkanlığı seçiminin 15 Ocak’ta yapılacağını ifade eden Edizgil, “15 Ocak akşamından itibaren seçilen seçilmeyen tüm İYİ’lerle hep beraber sahada olacağız ve ülkemizi hak ettiği günlere kavuşturmak için genel seçimlere hazırlanacağız. İlk günden bugüne kadar partimize gönül vermiş, hizmet etmiş, hizmet edecek herkesi selamlıyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.