Tepebaşı’nın yüzücüleri başarıya kulaç atıyor

Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü yüzücüleri Emre Kahraman ve Melda Kaçmaz, Türkiye Turkcell Yıldızlar, Gençler ve Açık Yaş Uzun Kulvar Türkiye Bireysel Yüzme Şampiyonası’ndan dereceler ile döndü.

Spor 04.08.2021, 16:53
Tepebaşı’nın yüzücüleri başarıya kulaç atıyor
banner11

Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, katıldığı müsabakalarda derece elde ederek Eskişehir’i başarı ile temsil etmeye devam ediyor.

Son olarak sporcular Emre Kahraman ve Melda Kaçmaz, 26-28 Temmuz 2021 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan Türkiye Turkcell Yıldızlar, Gençler ve Açık Yaş Uzun Kulvar Türkiye Bireysel Yüzme Şampiyonası ve 29-31 Temmuz tarihleri arasındaki Türkiye Turkcell Açık Yaş Kısa Kulvar Milli Takım seçme müsabakalarında başarılı sonuçlar elde etti.

Melda Kaçmaz katıldığı yarışlarda gerekli barajları geçerek derecesini geliştirirken Emre Kahraman ise 15-16 yaş kategorisinde 50 Metre Kurbağalama Türkiye 3’üncüsü, 100 Metre Kurbağalama Türkiye 2’ncisi olmayı başardı. Emre Kahraman ayrıca kısa kulvar müsabakasında 01:03:86’lık derecesi ile kendi yaş grubunda en iyi derecenin sahibi oldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@