Kano Türkiye Şampiyonası Eskişehir’de devam ediyor

Türkiye Kano Federasyonu tarafından düzenlenen ve Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası’ Sarısungur Göleti’nde devam ediyor.  

Spor 04.08.2018, 16:42
Kano Türkiye Şampiyonası Eskişehir’de devam ediyor
banner11

Türkiye Kano Federasyonu faaliyet programında yer alan ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası Sarısungur Göleti’nde devam ediyor. 15 şehirden 27 takımın 281 sporcu ile katıldığı Kano Türkiye Şampiyonası’nın ikinci gününde nefes kesen müsabakalara sahne oluyor.

Şampiyonanın uluslararası yarış standartlarında ve kalitesinde yapılması katılımcılarda büyük ilgi uyandırdı. Türkiye Kano Federasyonu tarafından iki yıldır kullanılan Photo Finish sistemi yanında, Büyükşehir Belediyesi’nin dev ekranda canlı yayın aktarımı ile anlık sonuç paylaşımı ve yarışa başlangıç platformu yapması şampiyonaya katılan sporcuları oldukça mutlu etti.

Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası’nın ikince gününde 500 metre müsabakaları gerçekleştirildi. Sakarya, Rize, Şanlıurfa, Van, Adana, Antalya, Eskişehir, Muğla gibi çeşitli illerden gelen sporcular dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele etti. Durgun Su Kano Türkiye Şampiyonası 5 Ağustos Pazar günü ise 200 metre yarışları ile final yapacak.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@