Büyükşehir’den ücretsiz ring seferleri

Türkiye Kano Federasyonu ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle 22-24 Temmuz tarihlerinde Eskişehir’de düzenlenecek “Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası” için ücretsiz ring seferleri düzenlenecek.

Spor 21.07.2022, 17:32
Büyükşehir’den ücretsiz ring seferleri
banner11

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklama şöyle:

"Kıymetli sporseverler, ev sahipliğimizde düzenlenen ve Türkiye'nin dört bir yanından sporcunun katılacağı Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası'nı takip etmek isteyen hemşehrilerimiz için 22-23-24 Temmuz tarihlerinde 08.00 ile 16.00 saatleri arasında her saat başı Odunpazarı Kontrol Noktası önünden ücretsiz ring seferleri düzenlenecektir.

Ayrıca şampiyona Eskişehir Büyükşehir Belediyemizin Facebook ve Youtube hesapları üzerinden canlı yayınlanacaktır."

Şampiyona Sarısungur Göleti’nde

Büyükşehir Belediyesi tarafından Odunpazarı ilçesi Mamuca’da hayata geçirilen ve olimpik kano parkuru ve otomatik çıkış sisteminin de bulunduğu Sarısungur Göleti’ndeki şampiyona ile 22-24 Temmuz tarihlerinde kupa heyecanı yaşanacak.

Türkiye Kano Federasyonu 2022 programında yer alan Eskişehir Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası’nda yarışmalar, “Büyükler, Gençler, Yıldızlar, Minikler, Mini Minikler Erkek ve Kadın” kategorilerinde yapılacak.

Şampiyonada 1. gün 22 Temmuz Cuma 1000 metre eleme ve final yarışları, 2. gün 23 Temmuz Cumartesi 500 metre eleme ve final yarışları, 3. gün 24 Temmuz Pazar 200 metre eleme ve final yarışları gerçekleştirilecek.

Çekişmeli yarışlara sahne olacak şampiyona, 24 Temmuz Pazar günü düzenlenecek kupa töreniyle sona erecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@