Büyükerşen’den Kılıçdaroğlu’na “mesaj”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Seferihisar’da partisinin düzenlediği kampta açıklamalarda bulunurken ‘Gerçekten benimle misiniz?’ diyerek ses yükseltti. Çağrıya Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yılmaz Büyükerşen’den cevap gecikmedi.

Politika 23.09.2022, 15:47 23.09.2022, 16:10
Büyükerşen’den Kılıçdaroğlu’na “mesaj”
banner11

Haber merkezi

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Seferihisar’da gerçekleşen CHP TBMM Grubu tarafından düzenlenen 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu partililere seslenerek, “Şunu da artık bilmek zorundayım. Siz gerçekten benimle misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor, bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum. Ama artık karar verin. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz? Benimleyseniz artık benimle olduğunuzu hissetmek istiyorum. Sırtımı size yaslayacağımı bilmek istiyorum” dedi.

Destek mesajları gecikmedi

Kılıçdaroğlu’nun, ‘Benimle misiniz?’ çağrısına kısa sürede destek mesajları yağdı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mahsur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer yayınladıkları mesajlarla desteklerini gösterdi.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’den de CHP liderine yanıt gecikmedi.

Büyükerşen sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Güzel ülkemizin geleceği için var gücüyle çalışan, hak, hukuk ve adalet için büyük bir mücadele veren Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanındayım.”

Yorumlar (0)
21
az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@