Sinem Sal ile Mahalleden Romana

Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği Kent & Kültür Söyleşileri, Zoom ve Youtube üzerinden online olarak devam ediyor. Etkinliğin bu ayki konuğu sevilen yazar ve şair Sinem Sal oldu.

Eskişehir 12.03.2021, 12:44
Sinem Sal ile Mahalleden Romana
banner11

Tepebaşı Belediyesi’nin beğeniyle takip edilen ve şehrin kültür geleneği haline gelen Kent & Kültür Söyleşileri, sevilen isimleri Eskişehirlilerle bir araya getirmeyi sürdürüyor.

Koronavirüs dolayısıyla online olarak devam eden söyleşinin bu ayki konuğu sevilen yazar ve şair Sinem Sal oldu. Koordinatörlüğünü Haydar Ergülen’in yaptığı “Sinem Sal ile Mahalleden Romana” adlı söyleşide; şiir ve edebiyat konuları üzerine sohbet edildi. Programı online olarak takip eden katılımcılar, Sal’ın sanat hayatının yanı sıra güncel konular hakkındaki görüşlerini de dinleme fırsatı buldu.

Kültürel yaşam, edebiyat, müzik ve şiirin masaya yatırıldığı Kent & Kültür Söyleşileri, farklı konukları Eskişehirliler ile buluşturmaya devam edecek. Ayrıca gerçekleştirilen söyleşiler, Tepebaşı Belediyesi’nin “tepebasibld” adlı Youtube kanalından izlenebiliyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@