Özel Çağdaş’tan Türkiye Birincisi

Özel Çağdaş Okulları, Liseye Giriş Sınavı (LGS) sonuçlarında yine zirvede yer aldı. Özel Çağdaş Okulları öğrencisi Sahra Sivrikoz, LGS 2020’de 500 tam puan alarak Türkiye birincisi oldu.

Eskişehir 17.07.2020, 13:39
Özel Çağdaş’tan Türkiye Birincisi
banner11

Türkiye genelinde 42 farklı ilden 181 öğrencinin tüm soruları doğru yanıtladığı LGS 2020’de, Eskişehir’den Özel Çağdaş Okulları öğrencisi Sahra Sivrikoz, 500 tam puan aldı. Özel Çağdaş Okulları öğrencisi Sivrikoz, elde ettiği başarı ile Türkiye birincisi oldu.

OKUL ORTALAMASI 409 PUAN

Türkiye genelinde sınav sonuçlarının ortalamasının 286 puan olduğu LGS’de, Eskişehir Özel Çağdaş Okulları, 409 puan ortalaması ile bu yıl da başarı geleneğini bozmadı.

Özel Çağdaş Okullarından sınav sonuçlarına ilişkin olarak yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “500 tam puan alarak Türkiye birincisi olarak hem bizlerin hem de Eskişehir’imizin gururu olan öğrencimiz Sahra Sivrikoz’u tebrik eder başarılarının devamı dileriz. Başarılarıyla bizleri her zaman gururlandıran tüm öğrencilerimize, emeği geçen yönetici ve öğretmenlerimize, desteğini her zaman hissettiğimiz değerli velilerimize teşekkür ederiz.”

Yorumlar (1)
Mehmet ali karabacak 2 yıl önce
Merhabalar özel çağdaş okullarının reklamını yapmak yerine eskişehirin gerçek birincisi mehmet akif ersoy ilköğretim okulundan bir devlet okulundan birinci çıkan MERT KÖKSAL I Unutmazsanız sevinirim parayla okuyup özel öğretmenlerle birinci olmak mesele değil. Ayrıca kardeşimizide tebrik ediyorum. Sözüm ona değil. Devlet okulundan 1. Çıkan cevherimizde unutmazsanız. Sevinirim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@