Karaköse, Erenköy'de projelerini açıkladı

CHP İnönü Belediye Başkan Adayı İsmail Karaköse, Son olarak Erenköy Mahallesine giden ve mahalle halkıyla bir araya gelen Karaköse, yoğun ilgi altında projelerini açıkladı.

banner162
Eskişehir 21.03.2019, 14:12
Karaköse, Erenköy'de projelerini açıkladı
banner11

Gösterilen ilgiden memnun olan Karaköse “Erenköy Mahallemizdeyiz. Mahalle halkımızın katılımı ile projelerimizi açıkladık. Erenköylü hemşehrilerimizin sıkıntılarını biliyoruz. Çözümlerimiz ve yapacaklarımız ile Erenköy’ün kalkınmasına destek olacağız. Katılan tüm mahalle halkımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Mısır ve ayçiçeği kurutma tesisi kurulacak

banner34
Karaköse “Büyükşehir Belediye Başkanımız Büyükerşen ile birlikte ortak hayata geçireceğimiz projeler ile İnönü ilçemiz kazanacak. Bahçesi bulunan ya da bahçe kurmak isteyen çiftçilerimize meyve fidanı dağıtacağız. Toplanan meyveler kurutma tesisinde değerlendirilerek daha fazla kazanç elde edilmesi sağlanacak. Mısır ve ayçiçeği gibi mahsuller için kurutma tesisi kurulacak ve bu çiftçimizin hizmetine sunulacak. Ziraat mühendisleri istihdam ederek çiftçimize üretimin her aşamasında ücretsiz danışmanlık desteği verilecek” diye konuştu.

Damızlık koç ve keçi desteği sürecek

Karaköse, hayvancılıkla uğraşan vatandaşlara ücretsiz veteriner hizmeti verileceğini de belirterek “Büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiricileri kooperatifler kanalıyla desteklenecek. Damızlık koç, koyun ve keçi desteği devam edecek” dedi.

Yorumlar (0)
-7°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@