Hizmette yarışan belediyelerimizle gurur duyuyoruz

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Sivrihisar’da İsmet Atilla Caddesi ve Atatürk Bulvarı’nda gerçekleştirdiği asfalt yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek, Büyükşehir Belediyesi ekiplerine hizmetleri için teşekkür etti.

Eskişehir 11.12.2020, 15:22
Hizmette yarışan belediyelerimizle gurur duyuyoruz
banner11

Çakırözer, “Sosyal belediyecilik anlayışıyla yurttaşlarımıza hizmet için özveriyle çalışmalarını yürüten belediyelerimiz ile gurur duyuyoruz. Yeni yollar Sivrihisar’ımıza ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

SİVRİHİSAR’A HAYIRLI OLSUN

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde gerçekleştirdiği yol yapım çalışmaları devam ediyor. CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Sivrihisar ilçesine devam eden asfalt yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek, Büyükşehir Belediyesi ekiplerine emekleri için teşekkür etti. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin ilçenin merkezinde yer alan İsmet Atilla Caddesi ile Atatürk Bulvarı üzerinde gerçekleştirdiği asfalt çalışmalarını gerçekleştiren belediye personeline teşekkür eden Çakırözer, “Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanımız Prof. Yılmaz Büyükerşen ve özveriyle çalışan ekibi sayesinde ilçelerimizde de yurttaşlarımıza hak ettikleri hizmetler götürülüyor. Sivrihisar’ımızda çalışmaları süren asfalt yollar hem ilçemize, hem de hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

TAZİYE ZİYARETİ

Çakırözer, ilçeye gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında geçtiğimiz hafta covid-19 nedeniyle yaşamını yitiren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile Sivrihisar Belediyesi’nin AKP’li Meclis Üyesi Yunus Arıkaya’nın ailesini ziyaret ederek, baş sağlığı dileklerini iletti.

Yorumlar (0)
23°
hafif yağmur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@