Hammam Radyatör dalış eğitimi alıyor

Hammam Radyatör Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Cellat, Eskişehir Su Sporları Kulübü (ESSK) ile iş birliği yaparak çalışanlara tüplü dalış eğitimi vereceklerini bildirdi.

Eskişehir 26.05.2021, 17:28
Hammam Radyatör dalış eğitimi alıyor
banner11

Cellat, pandemi dolayısıyla ara verdikleri organizasyonlara açık havada yapılabilecek programlarla başladıklarını belirterek, “Çalışanlarımız için tüplü dalış eğitim aktivitasyonu eğitimlerinin ilkini Eskişehir Sanayi Odası Mümtaz Zeytinoğlu Toplantı Salonu’nda başladık. Eskişehir Su Sporları Kulübü (ESSK) ile işbirliği halinde, kulübün değerli eğitmeni Şeref Beyaztaş önderliğinde devam edeceğiz” dedi.
İŞ YAŞAMLARINA MUTLAKA YANSIYACAK
ESSK eğitmenlerinden Şeref Beyaztaş da “Hammam Design Radyatör şirketinin yöneticilerini, çalışanlarına sundukları vizyon için tebrik ederim. Su altı aktivitasyonları ekip dayanışma ruhunu pekiştirmek ve güçlendirmek adına son derece faydalı. Dalış halindeyken, suyun altında bulunan kişiler badi sistemi ile hareket etme zorunluluğunun bulunması ve buna bağlı olarak birbirlerinin yardımına, yönlendirmesine ve dayanışmasına ihtiyaç duyar. Böyle bir ortamda, bu aktivitasyonu yapan kişilerin takım olma ve dayanışma yetilerinin kendiliğinden gelişir. Bu dayanışma ruhu iş yaşamlarına da mutlaka yansıyacaktır” diye konuştu.
Beyaztaş “Hammam Design Radyatör’ün çalışanlarının vizyonları için sağladığı bu tarz organizasyonlar reel sektörün konumlandığı Organize Sanayi Bölgesindeki diğer şirketler için de örnek teşkil edecektir” dedi.
ESKİŞEHİR’İN GURURU: HAMMAM RADYATÖR

Ürettiği tasarım radyatörlerin büyük bir bölümünü Avrupa’ya ihraç eden; bunun yanı sıra Türkiye’nin seçkin mağazalarında satılmakta olan Hammam Design Radiator, yolculuğuna 1996 yılında kurucusu Faruk Cellat önderliğinde, beyaz eşya sektörüne pres işleri yapmak üzere, küçük bir atölyede başladı. Bugün yoluna Burçak Cellat ve Oğuzhan Cellat öncülüğünde devam eden Hammam Design Radiator markası, ismini kültürel mirasın parçası olan hamamlardan alıyor. 
Başarı ve kaliteye duyduğu büyük tutkuyla tasarım, zarafet, bilgi ve teknolojiyi harmanlayan ürünler üretiyor. Türk markasını tüm dünyada tasarım tecilli ürünleri ile temsil ediyor. Müşteri odaklı tasarım anlayışı ile ısıtmak, ısınmak, iyi hizmet vermek için çalışıyor. Alüminyum radyatör, beyaz boyalı ve krom kaplı havlupanların yanı sıra, çok çeşitli fonksiyon ve tasarımlarda paslanmaz çelik havlupan üretimi de yapan Hammam Design Radiator, tasarımlarını da kendi bünyesinde gerçekleştiriyor. Her biri eşsiz olma niteliği taşıyan modeller için uzman ve tecrübeli bir takım çalışıyor. Türkiye ve Avrupa da 40 dan fazla tasarım tescilli bulunuyor. 
Yenilikçi, araştırıcı ve geliştirici yapısı, Ar-Ge konularındaki atılımları ve pazarlama kolundaki uluslararası faaliyetleri sonucu 2018 yılında Ar-Ge merkezi oldu. 2012 yılında Riuus adlı ürünü ile 2012 Design Turkey ödüllerinde Ürün Tasarımı – Yapı Gereçleri kategorisinde ödüle layık görülen marka, 2019 yılında global anlayışını, 1953’ten beri dünyadaki tasarım mükemmellik sembolü olarak kabul edilen iF DESIGN AWARD’da aldığı ödül ile tescilledi. Her yıl 70 ülkeden 5.000'den fazla başvuru kabul eden yarışmada SPIN Havlupan, modern ve sade tasarımıyla rakiplerini geride bırakmayı başardı ve Türkiye’ye ilk kez radyatör sektöründe tasarım ödülü kazandırmış oldu.
Hammam Design Radiator üretim, tasarım, pazarlama disiplinlerinin başarılı çalışmaları ile daha birçok projede adından söz ettirecek.
Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Cellat “Hammam markasını tasarım radyatör sektöründe teknolojisi ve yenilikçiliği ile dünyanın ilk 3 markası arasına taşımak vizyonu ile dünya çapında ülkemizi temsil ederek, başardıklarımızı ve devamında başaracaklarımızı tüm dünyaya duyurmak yolunda her bir çalışanımızın kariyerinde ve hayatında fark yaratıyoruz. Şirketimiz bünyesinde bulunan her bir çalışanımız ile gurur duymaktayız ve mensubu oldukları ailenin de çalışanlarımız için gurur kaynağı olmasını sağlamak öncelikli hedefimizdir. Altında, markamızın imzası olan, tüm başarılarımıza giden yolda, sahnenin arkasında, Hammam Ailesinin en büyük gücü ekibi yani firma çalışanları vardır.
Üretmeden önce “yaratmaya” odaklanmış, akademik donanıma sahip mühendisler ve her biri ayrı ayrı konularında uzman olan kişilerden oluşan bu ekip, Hammam üst yönetimi tarafından hem kariyer gelişimleri hem de sosyal hayatta daima gelişmeye, yenilenmeye, öğrenmeye ve deneyimlemeye yönlendirmektedir. Çalışanlarımızın bilgi, beceri ve tecrübelerini en değerli varlıklarımız arasında saymaktayız” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@