Gürlife Hospital 100. anjio operasyonunu gerçekleştirdi

Prof. Dr. Hasan Fehmi Töre, Özel Gürlife Hospital Hastanesi olarak 100. Anjio operasyonunu sağlıklı bir şekilde geçirdiklerini ifade etti.

Eskişehir 08.11.2021, 11:18
Gürlife Hospital 100. anjio operasyonunu gerçekleştirdi
banner11

Prof. Dr. Töre, “Anjiyografi kelime anlamı olarak damarların görüntülenmesi demektir. Normal anjiyo iki boyutlu görüntülemedir ancak damarlarımız üç boyutludur. Yalnız son yıllarda anjiyo cihazları gelişen teknolojiyle üç boyutlu görüntüleme imkânı ile multidisipliner bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda, Anjiyo ile damarda bir darlık bir tıkanıklık olup olmadığı hakkında net olarak bilgi edinilebilmektedir. Bu şekilde, hem teşhis ve hem tedavide izlenilecek yöntem belirlenmektedir. Anjiyografinin işinde uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmesi gerektiğini söyleyerek, Hastanemizde modern teknolojiyle ve deneyimli sağlık personellimiz ile bu işlemi başarıyla yapmaktayız. 100. kez yapmış olduğumuz operasyonumuzda hastalarımızın sağlığına kavuşması bizi ekip olarak çok mutlu etmektedir. Tüm hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletirken sağlık çalışanlarımıza da çok teşekkür ediyorum" dedi.

Yorumlar (1)
Hikmet Cakir 4 hafta önce
Turkiye seyehatimin ikinci gununde acil gelisen bir koplikasyondan dolayi bende 13 Agustos 2021 de bir kalp krizi gecirdim. Yuzde yuz kapali olan bir damarim Gurlife Hastanesinde sayin Dr Tore ve ekibi tarafindan basarili bir sekilde acilmistir. Kendilerine cok tesekkur eder basarilarinin devamini dilerim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@