Gürlife Hastanesi ile Sağlık Sen arasında sağlık sözleşmesi imzaladı

Eskişehir’de SGK ile anlaşma imzalayan Özel GÜRLİFE Hastanesi ile Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanlığı arasında indirim sözleşmesi imzalandı.

Eskişehir 29.09.2021, 16:10 29.09.2021, 16:13
Gürlife Hastanesi ile Sağlık Sen arasında sağlık sözleşmesi imzaladı
banner11

Özel Gürlife Hastanesi Başhekimi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Başpınar ile Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal imzaladığı sağlık sözleşmesiyle Sağlık Sen üyeleri ve yakınları hastaneden alacakları hizmetlerden indirimli olarak yararlanacaklar.

İmza töreninde konuşan Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal “Sendika üyelerimiz ve 1. derece yakınları (eş, çocuk, anne, baba dahil) için Özel Gürlife Hastanesi ile tüm hizmetlerde geçerli olmak üzere özel indirim tutarlarıyla hizmet sözleşmesi imzaladık. Sayın Başhekim Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Başpınar nezdinde Özel Gürlife Hastanesine bu imkanı sağladıklarından dolayı üyelerimiz adına teşekkür ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Ayrıca Köksal “Pandemi ile mücadelede etkin bir şekilde görev yapan sağlık çalışanlarımıza yapmış olduğumuz bu anlaşmanın hayırlı olmasını dilerken, üyelerimizin hayatlarını kolaylaştıracak yaşam konforunu arttıracak anlaşmaların devam edeceğinin müjdesini de verdi" ifadelerini kullandı.

Özel GÜRLİFE Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mustafa Başpınar ise "Donanımlı hastanemiz ve alanında uzman hekimlerimiz ile , anlaşmamız doğrultusunda, sağlık hizmeti vermekten mutluluk duyarız . Anlaşmamız sağlık çalışanları için hayırlı olsun" diye konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@