Gençlerimize Güveniyor, Atamızı Saygıyla Anıyoruz

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Eskişehir 18.05.2021, 15:07
Gençlerimize Güveniyor, Atamızı Saygıyla Anıyoruz
banner11

Güler'in mesajı şöyle:

"Cumhuriyetimizin Kurucusu, Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün vatanımızı düşman işgalinden kurtarmak ve milli mücadeleyi başlatmak için Samsun’a çıkışının 102’inci yıl dönümünü gururla kutluyoruz.

Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan başlattığı milli mücadele, milletimizin gayreti ve azmiyle zaferlerle sonuçlanmış, Türk milleti eşi benzerine rastlanmayan bağımsızlık destanı yazmıştır.

Atamızın milli mücadeleyi başlattığı tarihin bayram olarak kabul edilmesi, ülkemizin gençlerine duyduğu güveni açıkça göstermektedir.

Eskişehir Ticaret Odası olarak biz de gençlerimize yürekten güveniyor; gençlerimizin Türkiye’yi ve Eskişehir’i çok daha yükseğe taşıyacağına inanıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı içtenlikle kutluyor; Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygı ve şükranla anıyorum."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@