Gençler dil öğrenmenin ayrıcalığını yaşıyor

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri’nde düzenlenen 52 farklı kurs, 2020 Bahar Dönemi Kursları kapsamında bin 470 gencin katılımı ile sürüyor. Gençler, ücretsiz olarak gerçekleştirilen 5 dil kursundan biri olan Almanca kursuna da yoğun ilgi gösteriyor.

Eskişehir 01.03.2020, 12:00
Gençler dil öğrenmenin ayrıcalığını yaşıyor
banner11

Eskişehir iş ilanları için tıklayın

Tepebaşı Belediyesi, her yıl on binlerce kişinin faydalandığı ve 3 noktada hizmet veren Gençlik Merkezleri ile gençlerin gelişimine destek olmayı ve geleceklerine katkı sağlamayı sürdürüyor.

Gençlik Merkezleri tarafından gerçekleştirilen 2020 Bahar Dönemi Kursları da bin 470 gencin katıldığı farklı branşlardaki 52 kurs ile devam ediyor. Bu kapsamda gençler için ücretsiz olarak düzenlenen 5 dil eğitiminden biri olan Almanca kursu da gençlerden yoğun ilgi görüyor. 29 Ekim Gençlik Merkezi’nde 25 kursiyerin katılımı ile düzenlenen eğitimler, gençlerden beğeni topluyor. Tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilen ve Mayıs ayı ortasına dek devam edecek eğitimler sayesinde kendilerini geliştirme imkanı bulduklarını belirten gençler, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’a da sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ediyor.

Gençlik Merkezleri’nde Merkezlerde düzenlenen eğitim ve faaliyetlerden haberdar olmak isteyen gençler, sosyal medya hesaplarından (Facebook, Instagram, Twitter/@esktgm) Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri’ni takip edebiliyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@