Prof. Dr. Ercan'dan çarpıcı açıklama: O ilde 6.8 büyüklüğünde deprem olabilir Prof. Dr. Ercan'dan çarpıcı açıklama: O ilde 6.8 büyüklüğünde deprem olabilir

Eskişehir Kızılay, şehirlerindeki ihtiyaç sahibi ailelere yönelik önemli bir yardım kampanyası düzenledi. Kadın gönüllülerin de katılımıyla gerçekleştirilen bu kampanya kapsamında, gıda yardımı yapılarak ihtiyaç sahibi ailelere destek olundu. Eskişehir Kızılay Şube Başkanı, yapılan yardımların sosyal yardım faaliyetlerinin bir parçası olduğunu ve ihtiyaç sahiplerine umut ve destek olmayı amaçladığını belirtti.

DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEKLER

Ayrıca, Kızılay'ın bu tür faaliyetlerinin toplumsal dayanışma ve yardımlaşma ruhunu güçlendirdiği vurgulandı. Yardım kampanyasına destek veren kadın gönüllüler ise, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Bu tür sosyal sorumluluk projelerinin öneminin altını çizen Kızılay yetkilileri, kampanyalarının devam edeceğini ve ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya devam edeceklerini söylediler.

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi