Eskişehir’deki güven ve huzur ortamı sürecek

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, çok sayıda sivil toplum kuruluşunun üyeleri ile bir araya geldiği toplantıda Eskişehir’deki güven ve huzur ortamının süreceğini kaydetti.

banner162
Eskişehir 28.03.2019, 17:09
Eskişehir’deki güven ve huzur ortamı sürecek
banner11

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, düzenlenen programda çok sayıda sivil toplum kuruluşunun temsilcileri ile bir araya geldi.

banner34
CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü’nün de katıldığı etkinlikte Başkan Ataç, AKUT Arama Kurtarma Derneği, Dorlion Arama Kurtarma Derneği, Vos26 Yardım Gönüllüleri Hobi Kültür ve Dayanışma Derneği, otomobil, bisiklet ve motosiklet dernek ve gruplarının üyeleri ile buluştu.

Etkinlikte dernek ve grupların üyeleri ile sohbet eden Başkan Ataç, Tepebaşı’nın huzur ve güven ortamı ile birlikte Eskişehirlilerin sosyal hayatta özgürce yaşamlarını sürdürdüğü bir kent olmaya devam edeceğini ifade etti. Sivil toplum kuruluşlarının sosyal yaşamda büyük önem taşıdığını da ifade eden Başkan Ataç, tüm dernekler ile güzel ilişkiler içinde olduğunu ve bu birlikteliğin devam edeceğini ifade etti.

Programa katılan sivil toplum kuruluşlarının yönetici ve üyeleri de Başkan Ataç’a gerçekleştirdiği çalışmalardan ötürü teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (0)
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@