Elleriniz dert görmesin hocam

Eskişehir’de iki okul müdürü okullara konulacak dezenfektan ünitelerini kendileri imal etti. Müdürler piyasada 250-350 lira olan üniteleri 60-90 liraya mal etti.

Eskişehir 23.08.2020, 13:12
Elleriniz dert görmesin hocam
banner11

Gelişmeyi Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen 1 Nolu Şube Başkanı Muammer Karaman duyurdu. Karaman “Ayinesi iştir kişinin” başlığıyla paylaştığı görüntülere şu notu ekledi:
“İzlemenizi istediğim bu görüntüler TEKSAN veya Küçük Sanayi Sitesi’nde çekilmedi. Her sınıfa konulacak dezenfektan ünitelerinin piyasada 250-350 TL olduğunu gören 24 Kasım İlkokulu Müdürü Ramazan Gündoğmuş ve Gündüzalp Ortaokulu Müdürü Mehmet Özdemirel ve arkadaşları bu ünitelerin malzemesini tedarik edip kendi imkanları ile okullarında imal ediyorlar. Üstelik maliyetini 60-90 TL arasına düşürerek.”

HEP BİRLİKTE ALKIŞLAYALIM
“Duvara monte etseler maliyet 40 TL’ye kadar da düşüyormuş ancak sınıf içindeki dolaplar, yazı tahtası vs eşyaların kapladığı alan nedeniyle okulları için bu modeli uygun görüp imalatını gerçekleştirmişler/gerçekleştiriyorlar. Nasıl çok güzel ve sağlam görünmüyor mu? O halde okullarını 24x350=8400 TL’lik bir yükten kurtaran bu çalışkan ve fedakar idareci kardeşlerimizi hep birlikte alkışlayalım tebrik edelim.”

Yorumlar (0)
11°
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@