Çocukların yeni yıl coşkusu

Tepebaşı Belediyesi bünyesindeki merkezlerde çocuklar, 2022 coşkusunu yaşadı. Sınıflarını özenle süsleyen çocuklar, yeni yıla şarkılar söyleyerek, şiirler okuyarak, oyunlar oynayarak girdi.

ESKİŞEHİR 31.12.2021, 14:25
Çocukların yeni yıl coşkusu
banner11
banner223

Tepebaşı Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği Erken Çocukluk Eğitim Merkezleri ve Çocuk Sanat ve Kültür Merkezleri ile çocukların gelişimi için uzmanlar eşliğinde hizmet vermeyi sürdürüyor.

Kentin pek çok noktasında hizmete sunulan merkezlerde çocuklar, yeni yıl kutlaması yaparak 2022’yi coşkuyla karşıladı. Merkezlerdeki çocuklar yılbaşı dolayısıyla çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı kutlamalarda minikler yeni yıl coşkusunu şarkı söyleyerek, oyunlar oynayarak ve şiirler okuyarak yaşadı. Etkinliklere katılan çocukların yanı sıra veliler de yılbaşı etkinliklerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

Tepebaşı Belediyesi’nin çocuklar için hizmet veren Erken Çocukluk Eğitim Merkezleri ve Çocuk Sanat ve Kültür Merkezleri hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, 444 44 26 numaralı Mavi Masa hattından Tepebaşı Belediyesi’ne ulaşabiliyor.

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@