Çakırözer ve Süllü: “Elbirliği ile kampanyayı tamamlayabiliriz”

CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur Süllü SMA hastası Eskişehirli Toprak bebeğin mücadelesini duyurmak için Eskişehir’de sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek, kampanyaya destek olmaları çağrısına devam ediyor.

ESKİŞEHİR 07.08.2021, 14:13
Çakırözer ve Süllü: “Elbirliği ile kampanyayı tamamlayabiliriz”
banner11
banner223

Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Neşet Ertoy ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen milletvekilleri, Toprak bebeğin kampanyası için destek istedi. Çakırözer ve Süllü, “Eskişehirimiz Toprak bebek için seferber, tek yürek. Yardımsever yurttaşlarımızın desteğiyle bu kampanyanın tamamlanacağına ve Toprak’ın tedavi sürecinin başlayacağına yürekten inanıyoruz” dedi.

KAMPANYAYA ÇAĞRI

CHP Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur Süllü SMA Tip2 hastalığıyla mücadele veren Eskişehirli Toprak bebeğin tedavi ücreti için gereken paranın toplanması amacıyla ziyaretlerini sürdürüyor. SMA hastası Toprak için insiyatif alan gönüllü ekiplerle çalışmalarını sürdüren Milletvekilleri Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı da ziyaret ederek, kampanaya destek çağrısında bulundu. Çakırözer ve Süllü, “Eskişehirimizde sivil toplum örgütlerimiz, iş insanlarımız, gönüllüler destekleriyle kampanyayı büyütüyor. Ama zaman daralıyor. Gönlü yardımlaşma duygularıyla dolu tüm Eskişehirli hemşehrilerimizin bu kampanyayı destekleriyle tamamlayacağını ve Toprak’ın tedavi sürecinin en yakın zamanda başlatılacağına inanıyoruz” dedi. Çakırözer ve Süllü kampanyaya destek veren tüm Eskişehirlilere teşekkür etti.

MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLER DE PANDEMİDEN ETKİLENDİ

Çakırözer ve Süllü, ziyaretlerinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyelerinin sıkıntı ve taleplerini de dinledi. Muhasebeci ve mali müşavirlerin mesleki sorunlarının pandemi döneminde arttığını belirten vekiller, “Salgın döneminde büyük, orta ve küçük ölçekli şirketlerinin işlerinin aksaması nedeniyle muhasebeci ve mali müşavirlerin işlerinde de sıkıntılar olduğunu biliyoruz. Sıkıntıların giderilmesi ve TBMM gündemine getirilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Yorumlar (0)
15
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@