Büyükerşen'den Mansur Yavaş'a destek

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı hedef alan sözlerine tepki gösterdi.

Eskişehir 30.11.2021, 21:28
Büyükerşen'den Mansur Yavaş'a destek
banner11

Büyükerşen, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, Yavaş hakkında söylediği sözlere sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı “6 milyon Ankaralının huzur ve mutluluğu için çalışan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş’ın hedef gösterilmesi kabul edilemez. Bu tür açıklamalara en güzel cevabı Sayın Yavaş’a sahip çıkan Ankara halkı verecektir” paylaşımıyla tepki gösterdi.

Ne olmuştu?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşmuş ve Alparslan Türkeş Vakfı tarafından düzenlenen Türkeş’i anma etkinliğinde yaşanan olaylarla ilgili “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Bey'in elinin altında geliştiği kanaati hakim. Bundan sonra Mansur Bey dikkat etsin; artık kendisinin arkasında bir ülkücü nefes vardır. Her gün de takip edeceğim” ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@