Büyükerşen'den Eskişehirlilere mesaj

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, "Açıklanan rakamlardaki azalma lütfen tedbiri elden bırakacağımız algısı yaratmasın" dedi.

Eskişehir 10.05.2020, 21:56
Büyükerşen'den Eskişehirlilere mesaj
banner11

Başkan Büyükerşen sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,

"Kıymetli Eskişehirliler, sokağa çıkma yasağında bir haftanın daha sonuna geliyoruz. İhtiyaçlarınızın karşılanması için çalışan saha ekiplerimizin yanı sıra asfalt ve temizlik başta olmak üzere tüm ekiplerimiz bu süreçte görev başındaydı.

Yarın ise yeni ama zorlu bir haftaya başlıyoruz. Alışveriş merkezleri, berberler ve kuaförlerin açılması, birçok bankanın normal çalışma saatlerine dönmesi nedeniyle hareketlilik çok daha fazla olacaktır.

Bazı alanlarda normalleşme sürecinin başlamasına rağmen toplu taşımada olağanüstü sürecin devam edeceğini hatırlatmak istiyorum. Bu sebeple zorunlu olmadıkça sokağa çıkmamanızı ve toplu taşımayı kullanmamanızı bir kez daha rica ediyorum!

Açıklanan rakamlardaki azalma lütfen tedbiri elden bırakacağımız algısı yaratmasın. Evden çıkmak zorunda olacak vatandaşlarımızdan ricam, mutlaka maske takmaları ve sosyal mesafeye hassasiyet göstermeleridir" dedi.

Yorumlar (0)
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@