Binlerce çocuğa hizmet verildi

Odunpazarı Belediyesi 2014 yılından bugüne kadar Kreş ve çocuk merkezleri ile toplamda 5 bin 483 çocuğa hizmet verdi.

banner162
Eskişehir 06.04.2019, 13:12
Binlerce çocuğa hizmet verildi
banner11

Odunpazarı Belediyesi bünyesindeki Ihlamurkent Oyunpazarı Kreşi, Emek Oyuncak Kütüphanesi, Zeytindalı Çocuk Merkezi ve Nar Tanem Oyun evi, çocukları mutlu ve huzurlu zamanlar geçirebiliyor.

“Çocuklar bugünümüz, çocuklar yarınımız” hedefiyle çalışmalarına devam eden Odunpazarı Belediyesi 2014 yılından bugüne kadar Kreş ve çocuk merkezleri ile toplamda 5 bin 483 çocuğa hizmet verdi. Kreş ve çocuk merkezlerinde eğitimlerin dışında sosyal aktivitelerde gerçekleştiriliyor.

banner34
 

Alanlarında uzman öğretmenler eşliğinde, sosyalleşmelerine, gelişimlerine katkı sağlayacak programlar uygulanan kreş ve çocuk merkezlerinde etkinlikler program dâhilinde, çocukların yaş grupları da dikkate alınarak sürdürülüyor. Çocuklara araştırma, inceleme, problem çözme, yaratıcılık, iletişim ve büyük-küçük kas gelişimlerini destekleyici; doğaya ve insana saygılı, empatik düşünce sistematiğine sahip bireyler olarak yetişmeleri için çaba harcanıyor.

ODUNPAZARI’NDA KREŞLER ARTACAK
Yetkililer konu ile yaptığı açıklamada, Odunpazarı’nda kreş ve çocuk merkezlerine çok yoğun bir ilgi olduğunu ve yakın zamanda kreş ve çocuk merkezlerinin sayısının çoğalacağını ve Odunpazarı’nda daha çok çocuğa ulaşılacağını belirtti. 
 

Yorumlar (0)
-17°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@