Bilen, esnafın sıkıntılarını kaymakama iletti

Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen, Eskişehir Odunpazarı Kaymakamlığına yeni atanan Ömer Ulu’yu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Eskişehir 25.10.2021, 10:09
Bilen, esnafın sıkıntılarını kaymakama iletti
banner11

Başkan Bilen, Lokantacılar Odası olarak yapmış olduğu faaliyetler hakkında kaymakam Ulu’ya bilgilendirmelerde bulunarak, "Esnafımızın zorlu bir pandemi sürecinden geçtiğini, 18 AYLIK süreçte esnaf teşkilatı olarak çok mağduriyetler yaşandığını esnafımız kendi kendini toparlamasının zaman alacağını, bununla ilgili sahada sürekli esnaf ziyaretleri yaparak meslektaşlarımızın manevi olarak yanında olduklarını dertlerinin sözcüsü, sıkıntılarına ortak olmaya çalışıyoruz" dedi.

Bilen, pandemi sürecinde tüm kamu kurumlarından ve Odunpazarı Kaymakamlığından gördükleri hoşgörü ve destekleri için temsil ettiğim meslek grubu adına çok teşekkür ederek, bundan sonraki süreçte de odunpazarı kaymakamlığımızla karşılıklı işbirliği içinde olacaklarını belirtti.

Odunpazarı Kaymakamı Ömer Ulu ise her zaman vatandaşımızın ve esnafımızın önceliklerini göz önüne alarak "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın" öngörüsü ile hareket etmekteyiz. Devletimizin gücü ile bu zorlu pandemi süreci hep birlikte atlatacağız, halkımızla birlikte toplumsal duyarlılık içinde her zaman esnafımızın yanında olacaklarını, sahadaki ziyaretler, denetimler esnasında Odunpazarı Kaymakamlığı olarak hoşgörü ve iyi niyet göstererek bizler'de elimizden geleni fazlası ile yapmaya hazır olduklarını belirterek,tüm esnafımıza sağlıklı,bol bereketli işler dileklerinde bulundu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@