Benli, Atık ve Geri Dönüşüm Sanayi Meclisi’nde

Eskişehir merkezli Türkiye'nin önde gelen atık yönetim firmalarından biri olan Benli Geri Dönüşüm Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Benli, TOBB Atık ve Geri Dönüşüm Sanayi Meclisi’nde yer aldı.

Eskişehir 18.01.2021, 11:08
Benli, Atık ve Geri Dönüşüm Sanayi Meclisi’nde
banner11

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Sektör Meclisleri çatısı altında 62’nci Sektör Meclisi olarak Atık ve Geri Dönüşüm Sanayi Meclisi kuruldu. Böylece, altında 10’a yakın alt kırılım içeren ve geleceğin en önemli sektörlerinden biri olarak gösterilen geri dönüşüm sektörü TOBB çatısı altında birleşti. Yeni kurulan Meclisin tanışma toplantısı, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri S. Selim Kandemir ve Zeki Kıvanç’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis Üyesi firma ve derneklerin kendilerini tanıtmalarının ardından toplantı sona erdi. Seçimli meclis toplantısının Şubat ayı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Ömer Benli 2018 yılından itibaren Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeliği de yapıyor.
Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, gelişmeyi “Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Benli TOBB Atık ve Geri Dönüşüm Sanayi Meclisinde. Kendisinden büyük görevler bekliyoruz. Pek yakında” sözleriyle duyurdu.

Yorumlar (0)
10°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@