Başkan Ataç Yeşiltepeliler ile buluştu

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Meryem Kuş Açıkgöz’e ziyarette bulundu. Başkan Ataç ziyaretinde mahalle sakinleri ile de bir araya gelerek sohbet etti.

Eskişehir 12.03.2021, 15:37
Başkan Ataç Yeşiltepeliler ile buluştu
banner11

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, muhtarlar ve mahalle sakinleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

Son olarak Yeşiltepe Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Ataç, Mahalle Muhtarı Meryem Kuş Açıkgöz’ü makamında ziyaret etti. Başkan Ataç, Açıkgöz ile mahallede gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Muhtar Açıkgöz, Başkan Ataç’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, mahalleye yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Başkan Ataç ise sıcak karşılamadan ve gösterdikleri misafirperverlikten dolayı Muhtar Açıkgöz ve mahalle sakinlerine teşekkür ederek, “Muhtarlarımız ile sürekli olarak diyalog halindeyiz. Tepebaşı Belediyesi’nin başarısında, vatandaşlarımızın yüksek memnuniyetinde muhtarlarımız ile diyaloğumuzun önemli bir payı var. Tüm muhtarlarımıza kapımız sonuna kadar açık, her ortamda bir arada olmaya ve Tepebaşı’nın daha iyi noktalara gelmesi için birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)
15°
hafif yağmur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@