PAZARTESİ

Erken saatlerde

Sabah 08.51-11.34 Arası ay boşlukta.

Geçen haftadan kalan işleri toparlamak  haftaya adapte olmak için kendinize biraz izin verin!

11.34 Ay İkizler Burcuna giriyor. Hızlı iletişimin olduğu, hareketli, zihinsel olarak aktif ve verimli bir gün olacak.

20.34 Ay Venüs karesi ilişkiler açısından zorlayıcı olabilir.

SALI

Sabah güne hareketli başlıyoruz. Agresifliklere acele hareketlere dikkat edelim.

9.24 sonrası duygular ve bilinç arasında uyum yakalanabilir. Önemli görüşmeler ve işleri ele almak, talep ve başvurular açısından kullanılabilir.

12.24 sonrası tedavi, ruhsal şifalanma, problemli konuları çözme açısından kullanılabilir.

ÇARŞAMBA

10.20 civarı dalgınlık, unutkanlık, hayalkırıklıklarına dikkat.

12.56- 14.58 arası ayaklarımızı yere sağlam basacağız. Kalıcı ve sağlam işler açısından kullanılabilir.

14.58 -23.11 sonrasında ay boşlukta kalan işlerinizi tamamlayın. Başladığınız işler askıda kalabilir.

PERŞEMBE

Ay Yengeç burcunda güne başlıyoruz.

Duygusal ve dramatik yönümüz ortaya çıkabilir.

11.54 civarı abartılı harcamalar yapılabilir. Finansal açıdan zorlanabileceğimiz bir zaman dilimi olabilir. Dikkat edelim.

15.14 sosyal hayat, aşk, güzellik, estetik parasal işler gibi konularda olumlu etkiler alacağız değerlendirelim.

16.17 sonrası ve gece saatleri ilişkiler açısından olumlu etkiler devrede olacak.

CUMA

Gün boyu sürprizli, ani durum değişikliklerine açık etkiler alacağız.

Sabah saatleri fırsatlara açık olabilir.

12.54 -17.23 arası iletişim kazalarına, zıtlaşmalara dil sürçmelerine, yanlış evrak, yanlış hesaplama gibi ihtimallere karşı temkinli olalım.

21.00 sonrası manevi ve spiritüel açıdan destekleyici etkiler var. Yaratıcılığınızı kullanmak ve ilham gerektiren işler açısından kullanılabilir.

CUMARTESİ

9.18 -11.48 arası ay boşlukta. İşlerinizin askıda kalabileceği bir zaman dilimi.

11.48’den sonra Ay Aslan burcuna giriyor.

Organizasyonlar, eğlence, çocuklarla aktiviteler açısından hareketli bir gün olacak.

Ancak gün boyu venüs Mars karesi etkili. Finans ve ilişkiler açısından mücadeleli  bir zaman dilimini işaret ediyor.

Estetik ve güzellik konularında uygun bir gün değil.

PAZAR

Ay Aslan burcunda olacak!

10.45 sportif ve enerjik olacağız. İster temizlik yapın, ister spor ve yürüyüş şeklinde değerlendirin. Kısa seyahatler yapmak da olası.

13.38 civarı tedavi, sağlık konularında olumlu etkiler var.

18.08 ani beklenmedik gergin durum değişikliklerine karşı temkinli olun.

21.28 Dolunay Saati.

Estetik ve güzellik konularında uygun bir gün değil.

ASLAN BURCUNDA DOLUNAY

5 Şubat, Pazar günü Aslan Burcunun 16 derecesinde, saat 21.28 de bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay uranüsten zorlu; marstan ise olumlu açılar alıyor.

Ani, beklenmedik olaylara gebe bir dolunay. Görmediklerinizi görüp, duymadıklarımızı duyup, bilmediklerinizi farkedebilirsiniz. Mali engeller, zorlanmalar, sürprizli durumlar ile karşılaşabiliriz. Ancak tüm bunlarla başa çıkabilecek yaşamsal enerjimiz yüksek olacak.

Bu dolunayda;

·         Yeteneklerinizi, özdeğerinizi, yaratıcılığınızı artık ortaya koymak isteyebilirsiniz.

·         Daha fazla popülerite kazanma, sosyal organizasyonlarda daha aktif yer alma çabaları artabilir.

·         Özgüven artacak, daha fazla ego merkezli gerilimler yaşanacaktır.  Ototrite çatışmaları da artabilir.

·         Beslenme ve boğaz ile ilgili sıkıntılı durumlar ortaya çıkabilir.

·         Aynı zamanda bu dolunayda kalp, sırt bölgesi ve tansiyon ile ilgili problemlere karşı temkinli olmalıyız.

YÜKSELEN KOÇ: Aşk hayatınızda net kararlar alabilirsimiz.  Sanatsal açıdan ve hobilerinizde daha özgür ve yenilikçi fikirlerinizi ortaya koymak ve tanıtmak isteyeceksiniz. Çocuklarınızın eğitimi ile ilgili kararlar alınabilir. Tüm bu girişimlerde finansal beklenmedik durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizden ve ticari işlerden yana destekleniyorsunuz.

YÜKSELEN BOĞA: Farklı bir yere taşınmak, yeni bir ev almak, tadilat gibi konularda  net fikirler oluşturabilirsiniz. Ya da aile içindeki ilişkilerde daha fazla kendi kararlarınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Ebebeynler ve sizin görüşleriniz arasındaki zıtlaşmalara karşı temkinli olun. Parasal açıdan şanslı olacaksınız.

YÜKSELEN İKİZLER: Eğitim almak, kısa bir yolculuğa çıkmak, yeni bir araç almak konusunda netleşebilirsiniz. Yakın çevreniz ile ilişkileriniz, sözleşmeler, ticari kalıcı anlaşmalar adına kararlı bir tutum içinde olacaksınız. Kendinizi tanıtmak, adına güzel bir zaman dilimi olacak. Ancak kontrol dışı sürpriz olaylar, gizli düşmanlarınız ve sağlık açısından temkinli olmalısınız. Enerjiniz yerinde olacak.

YÜKSELEN YENGEÇ: Gelir- gider dengenizde bazı konular netlik kazanacak. Daha fazla kazanabileceğiniz fırsatların farkına varabilirsiniz.  Sanatsal ve sosyal aktivitelere, seyahatlere aniden harcamalar yapılabilir.  Manevi açıdan destekleniyorsunuz. Yaratıcılığınızın artacağı bir dönem.

YÜKSELEN ASLAN: Hedefleriniz, sağlığınız  kendiniz ile ilgili yeni geleceğe yönelik farkındalıklarınız oluşacaktır. Daha fazla kendinizi ön plana atarak göstermek isteyeceksiniz.  Hakettiğinizi talep etmek adına daha cesur olabilirsiniz. Patronlarınız, anneniz veya eşinizin ailesi tarafından beklenmedik durum değişiklikleri yaşanabilir. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız tarafından destekleniyorsunuz.

YÜKSELEN BAŞAK: Gizli düşmanlarınız ya da arkanızdan dönen bazı konular açığa çıkabilir. Yaratıcılığınızı da gösterebileceksiniz. Ayrıca sağlık ve yurtdışı konularında bazı konular netlik kazanıyor. Yabancılar tarafından veya  hukuksal/akademik alanlardan beklenmedik durum değişiklikleri yaşanabilir.  Kariyer alanından, patronlarınızdan yana destekleniyorsunuz.

YÜKSELEN TERAZİ: Sosyal hayatınızda net kararlar alıyorsunuz. Kendinizi daha fazla ön plana koyup tanıtmak isteyebilirssiniz. Kariyerden getirileriniz, unvanınız konusunda parlayacaksınız.  Sanatsal organizasyonlarda yer alabilirsiniz. Ancak finansal açıdan beklenmedik durum değişikliklerine açık bir dolunay. Yabancılar, eşinizin yakın çevresi, hukuksal alanlardan destekleneceksiniz.

YÜKSELEN AKREP: İş hayatınızda daha fazla kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Bir anlaşma ya da iş birliği için adım atmak isteyebilirsiniz. Ancak ortaklarınız ya da eşiniz ile ilgili durum değişiklikleri yaşanabilir. Planlarınız konusunda temkinli olmalısınız. Gerginliklerden uzak durun. Ortaklı gelirler veya finansal açıdan destekleneceksiniz.

YÜKSELEN YAY: Seyahatler, yabancılarla ilişkiler gibi konular netlik kazanıyor. Akademik veya hukuksal bir alanda kendiniz gösterebilir, ortaya koyabilirsiniz. Sosyal medyada daha görünür olabilir, tanınma şansı yakalayabilirsiniz. Sağlığınız ya da ofis arkadaşlarınız ile ilgili beklenmedik durum değişikliklerine karşı temkinli olun. Eşiniz veya ortağınızdan destek alacaksınız.

YÜKSELEN OĞLAK: Ödemeleriniz, ortak kazançlarınız ya da finansal yatırımlarınız konusunda kararlar alınabilir.  Kredileri yapılandırmak, mirastan hakıınızı almak, ortak işlerden gelirinizi sabitlemek adına cesur başlangıçlar yapmak isteyeceksiniz. Cinsel açıdan daha talepkar ve özgür olabilirsiniz.  Aşk hayatınızda ya da çocuklarınız ile ilgili ani gelişmeler yaşanabilir. Çalışma arkadaşlarınız ve sağlığınız açısından olumlu destekler alacaksınız.

YÜKSELEN KOVA: Ortaklı bir proje için imza atmak, iş birliği oluşturmak için net kararlar almak gündeminize taşınabilir. Uzun süreli ilişkinizde veya evliliğinizde kararlı tavrınızı ortaya koymak isteyeceksiniz. Kişisel kararlarınız ve benliğiniz konusunda taviz vermek istemeyebilirsiniz. Ebebeynler, ev, aile, yuva konularında ani gelişmeler ile zorlanabilirsiniz. Ama bu dolunayda çocuklar, aşk hayatı, yaratıcılık, keyif konularında şanslı olacaksınız.

YÜKSELEN BALIK: İş hayatınızı, günlük rutinizi düzenlemek, yeni projeler ile geleceğe yönelik adımlar atmak adına yeni kararlar alacaksınız.  Sağlığınız ile ilgil belirsiz konular netleşebilir. İletişimsel konularda, yakın çevrenizde, ticari işlerinizde beklenmedik ani gelişjmeler yaşanabilir. Ailenizden destek alacaksınız.