Bu yeniay biraz sıradanın dışında… Kontroldışı gözükara bir enerji var. Planlı başlangıçlar yok, kadersel dönüşümler var. 1,5 yıldır dönüşüm diyoruz ama bu dönüşüm hızla önünüze çıkan fırsatları da işaret ediyor!

Hızla, krizle dönüşerek ÖZGÜRLEŞMEDEN bahsediyoruz.

Krizin sonunda özgürlük var. 

İçinizde biriken tüm duygular açığa çıkabilir. Şimdiye kadar biriktirdiğiniz tutku amaç ve hedefler için dürtüsel bir dönüşüm başlıyor.

Dengede kalmak gerek.

Kaybettiklerinizin fırsat olarak gelmesini sağlayacak stratejiler geliştirmeniz gerek.

Bunun için kendi değerinizi görmek ve cesur olmak gerek.

Bu fırsat ve rüzgar bir daha ne zaman tekrar eser bilinmez.

Krizin kasvetinde boğulmaktansa kafayı kaldırıp bakmak gerek; uzun vadede kaybedilen ne kazandıracak???

Boğa, Akrep, Aslan ve Kovalar yeniayın başrol oyuncuları…

Hayat güzellikler getirsin size…

Koç ve Yükselen Koçlar

Sevgili Koçlar,

Ortak gelirler, krediler, borçlar, miras, nafaka gibi konularda zorlu bir enerji olsa da; yeni kazanç fırsatları önünüze çıkabilir. Bu da sonraki süreçte mali açıdan sizi özgürleştirecek bir süreci başlatabilir.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Sevgili Boğalar,

Eş veya ortaklıklarla ilgili bazı krizli problemli konular gündeme gelebilir. Ancak ilişkinizde geride bırakmanız ve değiştirmeniz gerekenler sizi özgürleştirecek önemli bir dönüşüm fırsatı yaratacaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler,

Günlük hayatınızda veya iş yaşamınızda bazı krizli ve problemli durumlar yaşanabilir. Ruhen özgürleşmek için ihtiyacınız olan biraz cesaret ve yenilikçi düşünebilme gücü! Ani gelişen sağlık problemlerine karşı ruhen dengede kalabilmeniz önemli. Ekstren bir tedavi yöntemi karşınıza çakabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Sevgili Yengeçler,

Çocuklar, aşk, spor, sanat gibi konularda bazı sıkıntılar yaşanabilir. Buna karşılık yeni bir çevreye entegre olma fırsatı ile bazı sorunlar uzun vadede çözüm fırsatı olacaktır. Riskli yatırım araçlarından uzak durun.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Sevgili Aslanlar,

Aile, emlak, ev veya yerleşim konusunda aniden değişimler dönüşümler yaşanabilir. Yer değişiklikleri alım-satımlar gündeme gelebilir. Ancak bu kariyeriniz ile ilgili önemli bir dönüşüm fırsatı da getirebilir.

Başak ve Yükselen Başaklar

Sevgili Başaklar,

Yakın çevreniz, ticari işleriniz veya eğitim konularında bazı problemli durumlar yaşanabilir. Uzak akrabalar, yurtdışı veya hukuksal akademik alanlardan ani fırsatlar önünüze gelebilir.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Sevgili Teraziler,

Kazançlarınız ve harcamalarınız konusunda bazı sıkıntılar ortaya çıkabilir. Ancak ortak gelirler, krediler, eşin gelirleri gibi alanlardan destek ve fırsatlar gelecektir.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Sevgili Akrepler,

Bu yeniay biraz agresyonu dengelemek gerekiyor. Eş, ortak veya uzun süreli ilişkilerinizde sizi özgürleştirecek ani gündemler oluşabilir. Açık düşmanlardan arınmak için de bir fırsat doğabilir.

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar

Sevgili Yaylar,

Kontrol dışı olaylar, perde arkası  konular krizli bir şekilde gündeme gelebilir. Ruhen biriktirdiğiniz enerji gözükaralık değil, tutku ve amaç olmalı. İş hayatınızda yeni projeler, seyahatler, yerdeğişiklikleri gibi gündemler yaşanabilir. Bu kadersel dönüşümler daha fazla iş yaşamında ve günlük hayatta özgürleşmenizi sağlayabilir. Sağlığınıza dikkat edin; rüzgarlı havalardan korunun.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Sevgili Oğlaklar,

Sosyal hayatınızda, arkadaş çevrenizde işten kazanımlarınızda bazı krizli konular gündeme gelebilir. Bir seyahat, çocuklar ile ilgili bir gündem veya aşk hayatınızda yaşanacak bir gelişme ile problemleri arkanızda bırakmanız mümkün.

Kova ve Yükselen Kovalar

Sevgili Kovalar,

Kariyer hayatınızda ani gelişmeler yaşanabilir. Patronlarınızla gerginliklere dikkat edin. Çok çalışmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Ev ve aile yaşamında ani yer değişiklikleri gündeminize taşınabilir. Kariyer hayatınız dönüşebilir.

Balık ve Yükselen Balıklar

Sevgili Balıklar,

Uzak akrabalar, akademik, hukuksal konular , yabancılar veya seyahatler ile ilgili bazı krizli ani gelişen durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizden kardeşlerinizden destek alacaksınız.