Venüs, 17 Mart 2023 Cuma günü Boğa burcuna giriyor ve 11 Nisan 2023 tarihine kadar Boğa burcunda seyredecek.

 Venüs hayattan aldığımız keyif, zevlerimiz, aşk ve ilişkiler, sanat, estetik, maddi konular, uyum, denge gibi konuları temsil eder. Şimdi ise yönettiği, asalet kazandığı Boğa burcunda etkilerini daha efektif bir şekilde gösterecektir. Yani venüsün temsil ettiği konuların hayatlarımızda daha belirgin ve iyicil bir şekilde ortaya çıkmasını bekleyebiliriz.

Kısaca Venüs Boğa Burcunda iken;

·         İlişkilerde daha fazla istikrar ve sabitlik arayışında olacağız. Bu dönem kalıcı ilişkileri başlatmak adına güzel fırsatlar karşımıza çıkabilir.

·         Kurulan ortaklı işler, sözleşmeler, akitler karlı ve kalıcı olacaktır.

·         Yemeden, içmeden daha fazla zevk alırız. Fiziksel zevklere olan düşkünlüğümüz artar. Bu dönem daha fazla haz odaklı yaşamaya başlıyor olabiliriz.

·         Aşkın somut yönünü görmek isteriz. Sevginin ifadesinde dokunmak, görmek, hissetmek önemli olacaktır.

·         Aşk ilişkilerinde maddiyat ön plana çıkabilir. Sevginin kanıtı olarak maddi şeyler görme isteği artabilir.

·         Hayatta sevdiğimiz herşeyi fazlasıyla sahiplenebiliriz. Bu ailemizden biri olabileceği gibi bir eşya da olabilir.

·         Boğa burcu keyifi ve konforu sever. Venüs ise zevklerle ilgilidir. Yiyip içip, oturduğumuz yerden kalmakta zorlanabiliriz. Spora başlamak zor olabilir.

·         Kilo almaya müsait bir dönem.

·         Sanatsal konularda daha somut şeyler ortaya koyabilirz. Merkür balıktayken tasarladıklarımızı gösterme zamanı gelmiştir.

·         Parasal konularda daha kazançlı işler yapabiliriz.

·         Kadınlar ile ilişkiler ya da yapılacak işler daha hoş, daha keyif verici ve verimli olacaktır.

·         Estetik uygulamalar için güzel bir süreç. Yaptırdığınız işlemlerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Tüm bu etkileri yükselen burçlara göre hayatınzın hangi alanlarında alacağınızı aşağıda belirtiyorum;

YÜKSELEN KOÇ: Para ve kazançlarınız konusunda şans yakalayacaksınız. Özgüveniniz giderek artıyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar açısından da karlı bir süreç. Müşterileriniz ya da danışanlarınız varsa olnlardan elde ettiğiniz gelirleriniz artacak. Paranıza daha fazla sahip çıkacaksınız.

YÜKSELEN BOĞA: Hayatınızın her alanında olumlu etkiler alabilirsiniz. Venüs sizin burcunuzda. İlişkiler, estetik ve para ile ilgili konularda şansınız artıyor. Kişisel gelişiminiz ve hedeflerinizi somut olarak ortaya koyacaksınız. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER: Manevi olarak güçleniyorsunuz. Yurtdışı bağlantılı işlerden kazançlar elde edebilirsiniz. Sağlık ile ilgili konularda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Gizli bir ilişki ya da aşk kapınızı çalabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ: Sosyal ilişkilerinizde güzel günler sizi bekliyor.Arkadaş çevrenizde kadınlar ile olan ilişkileriniz güçleniyor.  Toplu organizasyonlardan karlı işler yakalayabilirsiniz. Kariyerden elde ettiğiniz maddi kazançlarınız artacak.

YÜKSELEN ASLAN: Kariyeriniz adına kazançlı anlaşmalar yapabilirsiniz. Toplumsal alanda ve iş hayatınızda kadınlarla ilişkilerden fayda sağlayabilirsiniz. Daha önceden aklınızda olan bir fikri ve düşünceyi somut bir proje haline dönüştüreceksiniz.

YÜKSELEN BAŞAK: Yurtdışı, eğitim, yayıncılık, hukuk, seyahat gibi konularda somut gelişmeler yaşanacaktır. Uluslararası anlaşmalar yapılabilir. Bir proje yayınlanabilir. Yurtdışından kazançlar artabilir ya da uzaklardan bir aşk sizi bulabilir. Hukuksal bir konunuz olumlu sonuçlanabilir. 2. Evlilik için şansınız artıyor.

YÜKSELEN TERAZİ: Finansal veya ortaklı işler, miras, nafaka, kredi, alacak – verecek gibi konulardan elde ettiğiniz gelirleriniz artacak. Ameliyatlarda başarı şansı artar. Cinsel açıdan daha aktif olmak isteyeceğiniz bir dönem olabilir.

YÜKSELEN AKREP: İkili ilişkiler, evlilik gibi konularda şans tekrar yüzünüze gülecek. Uzun süreli bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Ya da birlikteliğinizde somut kanıtlar görmek isteyeceksiniz. Karlı bir ortaklığa evet diyebilirsiniz. Eşiniz varsa ilişkileriniz düzeliyor.

YÜKSELEN YAY: Sağlık ile ilgili konularda şanslı olacaksınız.  Estetik uygulamalar yaptırabilir, güzel, kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Estetik konuları günlük rutin haline getirebileceğiniz bir zaman dilimi. Kalıcı ve eğlenceli bir projeye başlayabilir, günlük yaşamınızda kadınlarla olan iş birliklerinden olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK: Aşk hayatınız canlanlanıyor. Sevdiğinizden sevgisini somut olarak göstermesini isteyecek ve karşılığını da göreceksiniz. Çocuklarınız ile olan ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaratıcı konularda başarılı olacaksınız. Yeme – içme ve fiziksel zevklere olan düşkünlüğünüz bu dönem daha fazla artabilir.

YÜKSELEN KOVA: Ev, yuva gibi konularda karlı alım- satım işleri yapabilirsiniz. Bu dönem evinizi dekore etmek için de güzel bir zaman olacak. Aile ile olan ilişkilerinizde gzüel gelişmeler yaşanabilir. Ebebeynlerinizden maddi bazı kazanımlar elde edebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK: Ticari ilişkilerinizde karlı işler gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim ve yayıncılık gibi konulardan kazançlarınız artabilir. Kardeşleriniz, komşularınız ve yakın çevreniz ile olan ilişkileriniz güçleniyor.