banner90

TSM Çocuk Korosu’ndan 23 Nisan Konseri

Tepebaşı Belediyesi Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen konserde katılımcılar, 23 Nisan coşkusunu yaşadı.

KÜLTÜR SANAT 25.04.2022, 13:53 25.04.2022, 13:54
TSM Çocuk Korosu’ndan 23 Nisan Konseri
banner11
banner223

Tepebaşı Belediyesi Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla özel bir konser gerçekleştirdi.

Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen konsere Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Etkinlikte çocuklar, İdil Çeliker’in şefliğinde günün önem ve anlamına uygun marş ve şarkıları başarıyla seslendirdi. Öte yandan Şef Çeliker, 23 Nisan dolayısıyla şefliğini 1 parça süresince korodan Anıl Can Çekli isimli öğrenciye devretti. Katılımcıların ellerinde bayraklar ile eşlik ettiği marşlar, vatandaşlara 23 Nisan coşkusunu yaşattı. Başkan Ataç da 10. Yıl Marşı’nı, sahneye çıkarak çocuklar ile birlikte seslendirdi. Konserde son iki parçaya TSM Gençlik Korosu da katıldı. Başkan Ataç konser sonunda öğrencileri ve Şef Çeliker’i tebrik ederek tüm Eskişehirlilerin 23 Nisan’ını ve Ramazan ayını tebrik etti.

Ücretsiz olarak düzenlenen konser, katılımcıların alkışları ile sona erdi.

Yorumlar (0)
19
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@