Isparta ve Zonguldak masrafları Güler’den

Eskişehirspor’un yeni başkanı Mehmet Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler’e ziyarette bulundu.

Eskişehirspor 13.08.2021, 15:07
Isparta ve Zonguldak masrafları Güler’den
banner11

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mehmet Şimşek, Başkan Vekili Erkan Koca, Başkan Yardımcısı Mete Yılmaz, Mali Asbaşkan Özgür Marankoz ve İdari Asbaşkan Ahmet Cem Mengüç, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ETO Başkanı Metin Güler, zor zamanda başkanlık görevini üstlenen Mehmet Şimşek’e ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi. Eskişehirspor’un şehrin simgelerinden biri olduğunu ve yerinin süper lig olduğunu belirten ETO Başkanı Güler, Eskişehirspor’un hak ettiği yere dönmesinin tüm şehrin temennisi olduğunu söyledi.

Masraflar Güler’den
Eskişehirspor’a hep destek olduğunu ve olmaya da devam edeceğini belirten Güler, Eskişehirspor’un bu sezonki Isparta ve Zonguldak deplasmanlarındaki masraflarını karşılayacağını dile getirdi. Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek ise yönetim kurulu olarak kulübün bu zor zamanında büyük bir sorumluluk almaktan ve taşın altına ellerini koymaktan çekinmediklerini belirterek, Eskişehirspor için büyük bir özveriyle görev yaptıklarını kaydetti. Şimşek, desteğinden dolayı ETO Başkanı Metin Güler’e teşekkür etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@