Vali Ayyıldız’dan Sivri’ye hayırlı olsun ziyareti

Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, bir süre önce Mondi Home Eskişehir mağazası için açılış töreni yapan iş insanı Ahmet Sivri’yi ziyaret etti.

ESKİŞEHİR 27.09.2021, 10:15
Vali Ayyıldız’dan Sivri’ye hayırlı olsun ziyareti
banner11
banner223

Eskişehir’de 1998 yılında kurulan Sivriler Grup, inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor. İnşaat malzemeleri de satan Sivriler, bugüne kadar 2 bin 200 kişiye yeni yaşam alanı sundu. Sivriler, geçen yıl üstlendikleri Mondi Home bayiliğiyle mobilya sektörüne girdi. Yunusemre Caddesi ve Prof. Dr. Orhan Oğuz Caddesi’nde olmak üzere iki şubesi bulunan Mondi Home Eskişehir, bir yıldır Sivriler Grup adı altında hizmet veriyor. 10 Eylül’de de Yunusemre Caddesi’ndeki mağaza için açılış töreni düzenlendi. O gün Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun Eskişehir ziyareti nedeniyle açılışa katılamayan Vali Erol Ayyıldız, MÜSİAD Şube Başkanı Hakan Duman ile birlikte Ahmet Sivri’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Sivri, ziyareti sosyal medya hesabından “Mondi Home Yunusemre şubemize hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Eskişehir Valimiz Erol Ayyıldız, MÜSİAD Şube Başkanı Hakan Duman ve ekibine nezaketli ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum” notuyla paylaştı.

Yorumlar (0)
25
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@