Türkiye’nin en iyisi ESO oldu

Türkiye’deki tüm oda ve borsalar içerisinde en iyi oda seçilen Eskişehir Sanayi Odası (ESO), bu başarısına bir yenisi daha ekledi. ESO’nun yürüttüğü ihracat çalışmaları “İyi Uygulama Örneği” seçildi.

Eskişehir 19.08.2021, 17:49 19.08.2021, 17:54
Türkiye’nin en iyisi ESO oldu
banner11

Üyelerinin ihracat kapasitelerini arttırma, firmaların hedef pazarlara ulaşma ve küresel rekabette avantaj sağlamalarına yönelik ESO İhracat Destek Ofisi’nin yürüttüğü çalışmalar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından “İyi Uygulama Örnekleri” olarak seçildi.

TOBB tarafından düzenlenen ve Türkiye genelinde diğer İhracat Destek Ofislerinin de yoğun katılım sağladığı “Tecrübe Paylaşım Toplantısı”nda açıklanan sonuçlara göre ESO İhracat Destek Ofisi’nin 3 farklı alanda yürüttüğü çalışmalar; KOBİ’lere Yönelik Avrupa Yeşil Mutabakatı Bilgilendirme Semineri ve Yeşil Mutabakatı Sektörlere Olan Etkisi, Brexit Sonrası Türkiye-Birleşik Krallık Ticari İlişkileri ve STA’nın Sağladığı Avantajlar, Dış Ticaret İstihbaratına Giriş ve İstihbarat Yöntemleri Eğitimi iyi uygulamalar olarak belirlendi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@