Tambova’dan Başkan Ataç’a ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, DSP Genel Başkan Yardımcısı Dilara Tambova ile bir araya geldi.

Eskişehir 22.01.2021, 15:26
Tambova’dan Başkan Ataç’a ziyaret
banner11

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın siyasi partilerin yöneticileri ile temasları sürüyor.

DSP Genel Başkan Yardımcısı Dilara Tambova da Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Ataç ve Tambova buluşmada kent ve ülke gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Tambova ziyaretine ilişkin değerlendirmesinde, “Sayın Başkanımızı ziyaret ederek şehir ve ülke gündemine dair fikir alışverişinde bulunduk. Kendisinin tecrübelerinden yararlandık. Bir nezaket ziyaretiydi, kendisine misafirperverliği için teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Ataç ise “Dilara Başkan eksik olmasın, nezaket ziyaretinde bulunarak bizi sevindirdi. Yıllarca Eskişehir için birlikte koşturmuştuk. Rahmetli Bülent ve Rahşan Ecevit’i de andık, mekanları cennet olsun. Zaman zaman bir araya gelerek, kentimizin geleceği ve ülkemizle ilgili sohbetlerimiz oluyor. Bizim kapımız daima kendilerine açık, bu dayanışmanın sürmesi önemli. Ziyaretleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

DSP Eskişehir il yöneticilerinden Ertuğrul Cantürk’ün de bulunduğu ziyaret, Tambova’nın Başkan Ataç’a çiçek takdim etmesi ile sona erdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@