"Sizler kalpleri engelsiz güzel yürekli kardeşlerimizsiniz"

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla OSB’deki Engelliler Montaj Atölyesi’ni ziyaret eden Eskişehir OSB Başkan Vekili Metin Saraç, “Sizler kalpleri engelsiz, güzel yürekli kardeşlerimizsiniz. Burada üretime ciddi katkı sunuyorsunuz. Bizlerin itici gücü oldunuz” dedi.

ESKİŞEHİR 05.12.2021, 17:00
"Sizler kalpleri engelsiz güzel yürekli kardeşlerimizsiniz"
banner11
banner223

Eskişehir OSB Başkan Vekili Metin Saraç, Tepebaşı Belediyesi, Eskişehir OSB iş birliği neticesinde "Üretene engel yok" sloganıyla açılan, Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği yanı sıra aldığı ödüllerle örnek gösterilen Engelliler Montaj Atölyesi’ni ziyaret etti. Atölyede eğitim alan bireylerle bir süre sohbet eden Saraç, Eskişehir OSB olarak örnek gösterilen bir projenin içerisinde yer aldıkları için mutlu ve gururlu olduklarını ifade etti.

İstihdam edilen gençlerimizin sayısı arttıkça mutlu oluyoruz

Saraç, “Sizler kalpleri engelsiz, güzel yürekli kardeşlerimizsiniz. Sizlerle beraber organize sanayi bölgesi daha da güçlü. Daha verimli çalışıyoruz. Yaşam sevincimiz arttı, hayata bakış açımız değişti. Sizleri burada çalışma hayatının içine kattığımız için bizlerde çok mutluyuz. Üstelik istihdam edilen gençlerimizin sayısı arttıkça biz de çok mutlu oluyoruz. Bu güzel çalışmanın, diğer OSB yönetimlerine de örnek olmasını diliyorum” diye konuştu.

Daha sonra Başkan Vekili Saraç ve gençler günün anısına birlikte pasta kestiler.

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@