Sakallı'dan iki yeni konser daha!

Eskişehir’i festivaller şehri yapmayı vaat eden Burhan Sakallı, Murat Boz konserinin ardından, yeni konser organizasyonlara imza atıyor.

banner162
Eskişehir 26.03.2019, 10:47
Sakallı'dan iki yeni konser daha!
banner11

27 Mart'ta Tuğçe Kandemir ve Bilal Sonses, 29 Mart Cuma günü ise rap konseri gerçekleştirilecek. 

Tuğçe Kandemir ve Bilal Sonses sahne alacak

27 Mart Çarşamba günü Tuğçe Kandemir ve Bilal Sonses konserlerinde, Eskişehirli gençler hareketli bir akşam geçirecek. Saat 20.00’de başlayacak olan konserler, hat boyunda gerçekleşecek. 

banner34
Cuma günü rap konserleri

29 Mart Cuma günü ise Eskişehir’de rap rüzgarı esecek. Atatürk Bulvarı Migros karşısında saat 20.00’de başlayacak olan rap konserlerinde, sevilen rapçiler Yener Çevik, Eypio, Allame ve Dj de Mert Hakan sahne alacak. Tüm konserler, Eskişehir halkına ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. 

Eskişehir festivaller şehri olacak

Düzenledikleri konserler hakkında Burhan Sakallı, “İlk konserimizi Murat Boz ile gerçekleştirdik. Binlerce kişinin katıldığı, çok güzel ve enerjisi yüksek bir konser oldu. Çarşamba günü de Tuğçe Kandemir ve Bilal Sonses konserlerinde, Cuma günü ise rap konserlerimizde gençlerimiz ile buluşacağız. Gençlerimiz bizden ne talep ederse onu şehrimizde hayata geçireceğiz. Eskişehir’i festivaller şehri yapacağız” diye konuştu. 

Yorumlar (0)
-3°
kapalı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@