Müşteri var para var mal yok

AK Partili iş insanı Murat Özcan, sosyal medya hesabından iş dünyasına dair tespitlerde bulundu.

Eskişehir 07.07.2021, 14:05
Müşteri var para var mal yok
banner11

Büyükşehir ve Odunpazarı belediyelerinde AK Parti’nin grup başkanvekili olan Özcan, “Yoğun İhracat yüzünden mal sıkıntısı yaşanıyor. Gıda sektöründe olduğu gibi iç talep karşılanmadan ihracat izni verilmemelidir. Başta inşaat malzemeleri olmak üzere birçok sektörde ciddi sıkıntı var. Müşteri var, para var mal yok” paylaşımı yaptı.

İşçisizlik yüzünden…
Özcan’ın diğer paylaşımında da “Beyaz yaka çalışma talebi ihtiyaçtan çok fazla, mavi yaka çalışma talebi ihtiyaçtan çok az. Bazı sektörlerin açığını mülteciler kapatıyor ama birçok sektör işçisizlik yüzünden durma noktasına geldi” tespitinde bulundu.

Yorumlar (1)
ahmet 7 ay önce
kusura bakma sen o koltugunda acaba hangi sıfatla oturuyorsun bir sürü üniversite mezunu var ben iki üniversite bitirdim tabi ki beyaz yaka olarak calısmak isteyecegim.Mavi yaka olarak fabrikalarda insanları hamal gibi calıştırdıklarını biliyoruz hamallık yaptırarak calıstırmakla olmuyor bu işler.Asgari ücret verin insanlara kötü davranın sonra da işçi bulamıyoruz bursa kocaeli istanbul gibi büyükşehirlerin organize sanayilerine fabrikalarına calısma sartlarına bi bakın ondan sonra ahkam kesiniz.Sizin gibileri ak partinin etrafında oldugu müddetce bir daha oy moy yok size..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@