Muhacirlerin Başkanı Seyfettin Çalışkan

Eskişehir Muhacir Dernekleri Federasyonu 6. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Kongre sonrasında başkanlığa seçilen Seyfettin Çalışkan yaptığı açıklamada kendisini destekleyen delegelere teşekkür ederken, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Eskişehir 08.03.2021, 12:31
Muhacirlerin Başkanı Seyfettin Çalışkan
banner11

Muhacir Dernekleri Federasyonu 6. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. İki listenin yarıştığı kongrede başkanlığa seçilen Seyfettin Çalışkan, “Federasyon seçimlerinde rakibim olan Değerli Dostum Rami Köstebekçi ve arkadaşlarına da Genel Kurulumuz esnasında gösterdikleri nezaketleri sebebiyle çok teşekkür ederken, bundan sonraki Federasyon Çalışmalarımızda onlarla birlikte yol yürümekten, onların bilgi ve deneyimlerinden faydalanmaktan büyük bir mutluluk duyacağımı da ifade etmek istiyorum.” dedi.

Çalışkan konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

"Gerçekleştirdiğimiz Genel Kurul’da ciddi bir başarı elde edilmiştir. Bu başarı asla şahsıma ait değildir. Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Federasyon Üst Kurullarımızda görev alan tüm arkadaşlarımızın ve bu kurullarda görev almadığı halde bizlere gönülden destek veren ve katkı sağlayan özverili yol arkadaşlarımızın ortak başarısıdır. Bu vesile ile Genel Kurul çalışmalarımız sürecinde şahsıma, kurullarıma ve ekibime güvenerek destek olan ve bu seçimi kazanmamızı sağlayan öncelikle Değerli Delegelerimize, Dernek Başkanlarımıza ve üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra şahsıma ve Kurullarımıza oy veren ya da vermeyen tüm derneklerimizin Genel Başkanıyım. Üye derneklerimizin her birine eşit mesafede durarak, Federasyonumuzun birlik ve beraberliğini en üst seviyeye çıkaracağımıza şahsım ve kurullarım adına söz veriyorum. Federasyon seçimlerinde rakibim olan Değerli Dostum Rami Köstebekçi ve arkadaşlarına da Genel Kurulumuz esnasında gösterdikleri nezaketleri sebebiyle çok teşekkür ederken, bundan sonraki Federasyon Çalışmalarımızda onlarla birlikte yol yürümekten, onların bilgi ve deneyimlerinden faydalanmaktan büyük bir mutluluk duyacağımı da ifade etmek istiyorum. 6. Olağan Genel Kurulumuzun milli birlik ve beraberliğimize katkı sağladığına olan inancımı yineliyor ve tüm camiama saygılarımı sunuyorum"

Yorumlar (0)
11°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@