Mahmudiye Belediyesi kendi imkanlarıyla maske üretiyor

Salgınla mücadele eden vatandaşın maske talebine bir destek de Mahmudiye Belediyesi’nden geldi. Mahmudiyeli kadınlar belediyenin sağladığı imkanlar ile maske üretmeye başladı.

ESKİŞEHİR 11.05.2020, 14:01
Mahmudiye Belediyesi kendi imkanlarıyla maske üretiyor
banner11

Eskişehir iş ilanları için tıklayın

Mahmudiye Belediyesi, toplumsal olarak sürdürülen koronavirüs mücadelesine destek olmaya devam ediyor. Mahmudiye Belediyesi personelinin yanı sıra vatandaşların kullanması amacıyla maske üretimi gerçekleştiren kadınlar, günde ortalama 300 maske üretiyor.

Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, sosyal belediyecilik anlayışıyla yoğun bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirterek “Mahmudiye Belediyesi olarak kendi imkanlarımızla maske üretmeye başladık. Hem personelimizin hem de vatandaşlarımızın kullanması amacıyla günde ortalama 300 maske üretiliyor. Vatandaşımızın sıkıntılarını giderme noktasında gece gündüz demeden çalışıyoruz. Mahmudiye Belediyesi olarak bu sürecin sıkıntılarını azaltmak için ilk günden itibaren önemli adımlar attık ve atmaya da devam ediyoruz. Bu konuda oldukça hassasız ve her alanda titiz bir çalışma sergiliyoruz. Halkımızın koronavirüs salgınının etkilerini en azami düzeyde hissetmesi adına desteklerimiz devam edecek” dedi.

Yorumlar (0)
3
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@