Madenciler sahaya indi

Eskişehir Madencilik Kümelenmesi Başkanı Metin Çekiç, üye ilişkilerini güçlendirmek adına kollarını sıvadı.

Eskişehir 05.01.2022, 14:18 05.01.2022, 14:21
Madenciler sahaya indi
banner11

Üyeleri ile olan iletişimi ve iş birliği daha üst seviye taşımak, ortak sorunlara çözüm bulmak için yoğun saha ziyaretlerine başlayan Küme Üyeleri, bu kapsamda ilk olarak Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız ile bir araya geldi.
Vali Ayyıldız’a çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi veren Başkan Çekiç ve üyeler, Eskişehir ve bölgesinin sahip olduğu maden potansiyelinin daha iyi değerlendirilmesi noktasında yapılabilecekler hakkında da değerlendirmelerde bulundu.
Vali Ayyıldız’a yapılan ziyaret sonrası, Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Magnesit AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Naim Nazım Güntut, Akdeniz Mineral AŞ Genel Müdürü Muzaffer Bayazit ile Şube Müdürü Ahmet Vedat Bayrak, Koçhanlar Maden Ltd. Şirket Müdürü Yaşar Koçhan, Çınarlar Maden ve Şahin Mineral yetkilileri ile bir araya geldi.
Eskişehir Madencilik Kümelenmesi Başkanı Metin Çekiç, Başkan Yardımcıları Mehmet Rallas ve Hamza Tınas, Yönetim Kurulu Üyeleri Berna Kızılbük, Muzaffer Kızıldağ ile Metin Atıcı’nın katıldığı ziyaretlerde sektörel durum değerlendirilmesi de yaparak, istişareler gerçekleştirildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@