Kazım Kurt “25 Haziran’da Türkiye daha aydınlık bir güne başlayacak”

2015 seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili seçilen Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın ise üçüncü roman milletvekili Özcan Purçu, seçim çalışması için geldiği Eskişehir’de Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’u ziyaret etti.

Eskişehir 21.06.2018, 14:32
Kazım Kurt “25 Haziran’da Türkiye daha aydınlık bir güne başlayacak”
banner11

Eskişehirli roman vatandaşlar ile buluşmak için Eskişehir’e gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’u ziyaret etti.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette Purçu’ya CHP Eskişehir İl Başkanı Rabia Akman eşlik etti. 

“Eskişehir ve Odunpazarı Türkiye’nin model kentlerinden biri oldu"

Eskişehir’deki romanların 24 Haziran’da sandığa giderek oyunun CHP’den yana olacağına inandığını ifade eden Purçu

“Eskişehir ve Odunpazarı Türkiye’nin model kentlerinden biri oldu. Başkan Kazım Kurt Odunpazarı’nda gurur duyduğumuz, örnek çalışmalarıyla fark yaratıyor. Yerel yönetimler güçlenecek, kurumsal çalışmalar artacak, CHP iktidarında belediyelerimizde CHP Roman Eylem Planı hayata geçirilecek. Eskişehir’de belediyeler tarafından yapılan çalışmalar, Türkiye’yi nasıl yöneteceğimizin en büyük örneği. Bu örnekleri gören, burada yaşayan Roman vatandaşlarımız da 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce ve partimize oy vereceklerdir” dedi.

 

24 Haziran Pazar Günü gerçekleşecek seçimlerin Türkiye için hayati önem taşıdığını belirten Başkan Kazım Kurt, “Türk siyasi tarihinin en önemli seçimlerinden birine sayılı günler kaldı. Ben 25 Haziran sabahında Türkiye’nin daha aydınlık bir güne başlayacağına inanıyorum” diye konuştu. Başkan Kurt, Roman vatandaşların sorunlarını TBMM’e dile getiren Purçu’ya nazik ziyareti için teşekkür etti.

Purçu, “Eskişehir 71 Evler Mahallesinde vatandaşlarımızın sesine kulak verdik"

Akşam saatlerinde ise CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, CHP Eskişehir İl Başkanı Rabia Akman ve CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel 71 Evler Mahallesi’nde yaşayan Roman Vatandaşlarla bir araya geldi. Burada vatandaşlarla sohbet eden Purçu, “Eskişehir 71 Evler Mahallesinde vatandaşlarımızın sesine kulak verdik. Çocuklarımızın geleceği için, işsiz gençlerimiz için, ezilen kadınlarımız için, ekmek götürecek evi olmayan babalarımız için, gözü yaşlı analarımız için, millet için geliyoruz” dedi.  

Yorumlar (0)
16°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@