banner90

İnönü’de gönül sofrası Aşağıkuzfındık’ta kuruldu

Eskişehir İnönü Belediyesi geleneksel mahalle iftar buluşmalarına yedincisi ile devam etti.

ESKİŞEHİR 16.04.2022, 10:13
İnönü’de gönül sofrası Aşağıkuzfındık’ta kuruldu
banner11
banner223

İnönü Belediye Başkanlığı tarafından her yıl Ramazan ayının gelmesi ile başlayan geleneksel mahalle iftar programları Yukarıkuzfındık mahalle sakinlerinin de katılımları ile Aşağıkuzfındık Mahallesinde devam ediyor.

İnönü Belediyesi Aşağıkuzfındık Sosyal Tesissilerinde gerçekleştirilen iftar programına İlçe Kaymakamı Rumeysa Sena Kurt, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Hamamcı, Meclis Üyesi Tahsin Çelik, Aşağıkuzfındık Mahalle Muhtarı Ali Özden, kurum amirleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, iftar öncesi mahalle sakinleri ile tek tek sohbet ederek " Ramazanın maneviyat atmosferinde Gönül Soframızın yedincisini Aşağıkuzfındık mahallemizde kurmaktan, sizlerle birlikte olmaktan, sohbet etmekten, ekmeğimizi, aşımızı paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

İftar yemeği buluşmasından memnuniyet duyduklarını belirten Aşağıkuzfındık Mahalle sakinleri İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@