Gençler Şeyda Taluk ile buluşacak

Tepebaşı Kuluçka Merkezi, düzenlediği sanal buluşma etkinliklerine devam ediyor. #BaşrolSensin sloganı ile gerçekleştirilen etkinliğin konuğu bu kez Kuluçka Merkezi'nin danışma kurulu üyesi ve eğitmenlerinden Şeyda Taluk olacak.

ESKİŞEHİR 27.04.2020, 17:04
Gençler Şeyda Taluk ile buluşacak
banner11
banner223

Tepebaşı Kuluçka Merkezi, gençlerin girişimcilik ruhuna katkı sağlamak adına gerçekleştirdiği faaliyetlere devam ediyor.

Koronavirüs sürecinde etkinliklerine sanal ortamda devam eden Tepebaşı Kuluçka Merkezi, bu kez gençler ile Kuluçka Merkezi'nin danışma kurulu üyesi ve eğitmenlerinden Şeyda Taluk’u buluşturacak.

30 Nisan Perşembe günü saat 17.00’de zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek sohbet hakkında bilgi edinmek isteyen gençler, Tepebaşı Kuluçka Merkezi’nin “tepebasikulucka” adlı sosyal medya hesaplarını hesabını takip edebilecek.

Şeyda Taluk kimdir?

Şeyda Taluk, 1989 yılında Marmara Üniversitesi iletişim Fakültesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimini Paris 8 Üniversitesinde Siyaset ve Hukuk Bilimi bölümünde tamamlamış aynı üniversitede Avrupa Çalışmaları üzerine doktora öncesi seminerlere katılmıştır.

Yaklaşık 25 yıldır politikadan sivil toplum örgütlerine, kurumsal markalardan bireysel alana kadar uzanan birçok katmanda siyasal ve sosyal iletişim konusunda danışmanlık yapan Şeyda Taluk, dünyanın en önemli kadın kuruluşlarından biri olan AWID gibi birçok sivil toplum örgütüne de danışmanlık hizmeti vermiştir.

Kadir Has Üniversitesinde İletişim bölümünün kurulmasında da görev alan Şeyda Taluk, halen Bahçeşehir Üniversitesinde İkna ve İletişim Psikolojisi dersleri vermektedir.

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@